Zbavte se nevzhledných graffiti a jiných nečistot

Jen málokterý majitel nemovitosti by se dokázal smířit s pomalovanou zdí svého rodinného nebo komerčního objektu. Takto vzniklé škody jsou sice velkou nepříjemností, lze s nimi však efektivním a dlouhodobým způsobem bojovat.

Stačí, pakliže se zaměříte na komplexní program profesionálních čistících služeb. Ty vám v hojném zastoupení předkládá společnost AXIM REAL, spol. s r.o. Odborník na čištění nejrůznějších konstrukčních prvků, jež po zásahu této firmy vypadají, jako nové.

Dejte sbohem graffiti

min_odstranovani_graffitiOdstraňování svépomocí a bez znalosti této problematiky nemá téměř vůbec žádnou cenu. S pomocí uvedeného subjektu vám budou doporučeny všemožné preventivní nátěry, včetně samotné realizace. Dlouhodobé a kompletní řešení, jehož součástí je nepřetržitý servis a následné odstranění.

Anti graffiti však nemusí být tím jediným, co si v bohatém produktovém portfoliu zvolíte. Odstranit lze samozřejmě řadu dalších atmosférických nebo organických nečistot z čehokoliv. Může jít o kameny, cihly, obklady, ale i jiné materiály a povrchy.

Výjimkou nejsou hliníkové a nerezové prvky, zámková dlažba, původní nátěry a ostatní.

Mobilní pískování

Revoluční a celosvětově populární metodou odstraňování nečistot je tryskání za pomoci systému „torbo“. Kvalitní pískování, při němž nedochází k téměř žádné prašnosti, která je výrazným způsobem eliminována.

Tryskání lze využívat například u fasád, čištění sklepů, ale také v případě památek, kde je kromě výsledné očisty požadována i maximální opatrnost. Výjimkou nemusí být ani dřevěné konstrukce.

Vydejte se cestou profesionálního čištění, které za vás zrealizují odborníci na slovo vzatí. Vsaďte na moderní a novodobé technologie, jež vám mohou ve finále ušetřit spoustu zbytečných výdajů a hromadu drahocenného času. Volte společnost AXIM REAL, spol. s r.o.

Ukázka práce

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *