zasouvací dveře

Zasunovací dveře šetří bytový prostor

Interiérové dveře jsou nedílnou součástí jakýchkoliv rodinných a komerčních místností. Typický bytový doplněk, s pomocí něhož si zajistíte adekvátní soukromí a zbavíte se pronikavého zvuku z vedlejších prostor.

Dnes to však není jen praktická součást spokojeného a komfortního bydlení. V mnoha případech se jedná o designovou záležitost, která může nabídnout dostatek potřebného luxusu. Stejně, jako například zasunovací dveře Masonite, jež mají americký původ kvality, a aktuálně vám je může zprostředkovat jihlavská pobočka této firmy.

Provedení zasunovacích dveří

Rozhodnete-li pro tento model dveřních křídel, měli byste si ujasnit, jaké variantě vyhotovení dáváte přednost. Vybírat lze totiž ze dvou možností.

Tu první představují dveře, které se posunují po povrchu zdi. Při jejich otevření je křídlo stále vidět a nachází se podél stěny. Druhý případ provedení je mnohem nenápadnější. Je to způsobeno tím, že dveře při otevření zajíždí do speciálního pouzdra zabudovaného ve zdi. Tímto krokem značně umocníte eleganci a preciznost zasunovacích dveří.

Dveře nejrůznějších vzorů

Kromě konstrukčního vyhotovení se lze zaměřit také na volbu finální podoby bytového doplňku. Zasunovací dveře mohou mít povrch lakovaný, foliovaný nebo profilovaný, kdy ho budou zdobit všemožné vzory z nabízeného vzorníku. Meze se v tomto případě nekladou a vybírat si můžete z desítek nejrůznějších kombinací, jež budou do posledního detailu vyhovovat vašemu vkusu.

Výjimkou samozřejmě není ani kvalitní laminátová úprava.

Zasunovací dveře od profesionálů

Oživte svoji domácnost něčím novým a moderním, co při otevírání nezabýrá naprosto žádný prostor. Doplňte své interiéry o jednokřídlou nebo dvoukřídlou variantu, jež se stane pýchou libovolných místností.

Vsaďte na kvalitu zpracování a dlouhou životnost, která má jediné pojmenování. Je to značka Masonite, u níž budete spokojeni nejenom s výsledným vzhledem, ale také se zajímavými pořizovacími náklady.

Spojení luxusu a netradičnosti vás uspokojí ve všech případech. Nebojte se novodobých a nápaditých trendů, které mají spoustu odlišných podob.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *