Výměna zámku

Domov by měl být místo, kde se cítite dobře a chráněně před okolím a cizími lidmi. Rozhodně byste se v něm neměli bát, že vás přes noc někdo navštíví nebo vás v době nepřítomnosti někdo vyloupí. Aby domov fungoval, jak má, měli byste mít dobře zabezpečeny vchodové dveře. Víte, proč je dobré čas od času vyměnit zámek?

Spousta lidí výměnu zámku zanedbává. Dokud vše funguje jak má, nechává stále ten starý. Mnoho let chodí se stejnými klíči a žijí v naivním přesvědčení, že se k nim nikdo nemůže dobýt. Opak je pravdou. Zámek by se měl čas od času vyměnit! A to obzvlášť v následujících třech případech:

Ztratíte klíče

Jestli jste si sto procentně jisti, že klíče zůstaly někde na dovolené mnoho kilometrů od domova, můžete být samozřejmě v klidu. Pokud vám vypadly z kapsy někde v okolí domova, rozhodně byste neměli nic zanedbat. I když je málo pravděpodobné, že někdo zjistí, ke kterému domu a kterým dveřím klíče patří, mohlo by se stát, že je někdo zneužije a dostane se k vám domů. Zámek je dobré vyměnit už jen pro lepší pocit – v těchto připadech zámečnická pohotovost je pravě pro Vás!

Vyloupili sousedy

Stalo se vašim sousedům něco nepříjemného? Možná má zloděj vyhlídnuté i vás a brzy se vrátí, aby prozkoumal, co skrývá váš byt. Zabraňte mu v tom a změňte zámek.
Vyloupili příbuzné či přátelé – Je možné, že u nich zloděj zjistil něco o nás. Neriskujte!
Rozešli jste se s partnerem – I takové věci se dějí. Přestože jste se rozešli v dobrém, může se odstěhovaný partner mstít…

Důvody mohou být samozřejmě i jiné. Až budete řešit, kterou firmu si na výměnu zámku pozvete, vzpomeňte si na zámečnictví Key Service. Tato firma se postará skutečně o vše, co bude potřeba. Dodá veškerý materiál, provede montáž, poradí si také s bezpečnostními dveři. Před začátkem práce vám zámečník přirozeně sdělí odhadovanou cenu, abyste nakonec nebyli nemile překvapení.