Vyberte si z nabídky novostaveb v Praze

Volba bydlení není zrovna nejjednodušší záležitostí. Povětšinou jde o investici na celý život, tudíž si člověk klade poměrně vysoké nároky jak na samotnou nemovitost, tak okolní prostředí. Pakliže chcete žít v hlavním městě, určitě tyto předpoklady splňují novostavby Praha 5.

Lukrativní bytové komplexy překypující řadou velikostně odlišných bytů, jejichž dispozice mohou začínat na 1+kk a končit na 5+kk. Objekty, u nichž naleznete prvotřídní a bezpečné zázemí pro děti, včetně řady zelených ploch.

Smíchov vás jistě zaujme

Díky současnému realitnímu trhu je výběr bydlení poměrně bohatý. Zvolíte-li si za své primární působiště Smíchov, určitě můžete počítat s pestrou občanskou vybaveností. Od školských a sportovních zařízení, až po restaurace, obchody a služby veřejného charakteru.

Dominantou této čtvrti jsou však přírodní parky, kam se lze vydávat za tíženou relaxací. Za zmínku stojí park Klamovka, Skalka nebo Sacré Couer.

Lukrativní novostavby Praha 5

Byty Smíchov samozřejmě nemusí být tím jediným, co vám padne do oka. Novostavby v Praze totiž nabývají bezpočtu podob, o čemž vás mohou přesvědčit následující developerské projekty.

  • Rezidence Spiritka
  • Barrandov Hills
  • Rezidence Aurum a mnohé další

Tato lokalita je doslova protnuta moderními bytovými komplexy, u nichž se můžete setkat s dokonalou architektonickou stránkou, nízkoenergetickými náklady a precizně řešeným bytovým zázemím. Obvykle nechybí balkony, terasy, předzahrádky nebo garážová stání.

Nastěhujte se na Prahu 5

Zvolte si za své budoucí bydlení byty Smíchov a vězte, že nebudete litovat. Využijte zajímavých pořizovacích nákladů a investujte do vlastního obydlí. Zapomeňte na pronájmy a přestěhujte se do lokality, která vás bude naplňovat ve všech ohledech, ať už jde o občanskou vybavenost, tak dopravní dostupnost.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *