tepelná čerpadla

Tepelná čerpadla vám ušetří až 80 % energie

Energii lze v současné době získávat nejrůznějšími způsoby. Někdo se zaměří na vzduch, jiný dá přednost zemi. V obou případech jde o bezplatný zdroj, který je v podání tepelných čerpadel velkým konkurentem současného plynu nebo elektřiny.

Pokud se chcete zařadit také mezi soukromé nebo komerční objekty, jež na ohřevu vody a vytápění objektu šetří desítky procent svých výdajů, bude to jistě tepelné čerpadlo vzduch voda. Systém, s pomocí něhož můžete dosáhnout výkonů až 31 kW.

Specialista na tepelná čerpadla

Jestliže se nacházíte v oblasti Plzeň, Praha, Chomutov nebo Rakovník, Louny a blízké okolí, pak je volba jednoznačná. Obraťte se na společnost Solarex .Ta se pyšní desetiletou tradicí v tomto oboru. Subjekt, s jehož pomocí vám budou navržena řešení šitá přímo na míru, ať už je to tepelné čerpadlo vzduch voda nebo tepelné čerpadlo země voda.

Zárukou spokojenosti vám bude především kvalita předkládané práce ve spojení s vysokou odborností. Komplexní dodávka systému, včetně profesionální projektové dokumentace.

Získejte energii ze země

swc_60–330_hkZaměříte-li se na produktové portfolio tohoto speciality, narazíte na poměrně velké množství výrobků, jež se mohou starat o vaši domácí spokojenost. Ideální volbou může být například zmiňované tepelné čerpadlo země voda, které lze bez sebemenšího problému využít také pro pasivní chlazení.

Proč zvolit tepelná čerpadla?

Oprostěte se od běžných cen energie a dejte přednost ekonomickému vytápění. Získejte nižší sazbu elektřiny a zajistěte si rychlou návratnost investice. To a mnohé další vám přináší komfortní způsob vytápění s ekologickým provozem, jehož jsou tepelná čerpadla důkazem.

Důvěřujte bezpečnému, prověřenému a snadno ovladatelnému systému, s jehož pomocí ušetříte ročně až 80 % nákladů. Finance, které je možné upotřebit daleko příjemněji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *