Svítidla Louis Poulsen: jedinečný skandinávský design

Skandinávský design v pravém smyslu slova. Přesně takový, jak jej známe a jakému se stále obdivujeme, zpodobňují svítidla Louis Poulsen, která neměla uniknout pozornosti žádného milovníka severského stylu.

Svítidla Louis Poulsen se představují

Značka Louis Poulsen je špičkou v rámci skandinávského designu, který se už pěknou řádku let těší nesmírně popularitě. Čím se tato jedinečná svítidla vyznačují?

Nejčastěji používanými materiály jsou zejména sklo, hliník a měď. Na první pohled tak mohou svítidla působit poněkud chladnějším dojmem. To je však pouze zdání, stačí se jen na světla důkladněji zadívat a podlehnout jejich jedinečné atmosféře…

Hlavními principy, na nichž se zakládá filozofie značky Louis Poulsen, jsou funkce, komfort a atmosféra. V první řadě jsou totiž lustry a lampy Louis Poulsen maximálně funkční, takže vždy je výsledkem dokonale osvětlený interiér i exteriér. Designéři už při prvním návrhu dbají především na praktičnost a dokonalý soulad jednotlivých komponent při jejich každodenním užívání. Dalším důležitým aspektem je komfort. Dalším charakteristickým prvkem je mimořádná uživatelská přívětivost, která nijak neustupuje do pozadí kvůli designu. Ovšem opomenout nelze ani osobitou atmosféru, kterou svítidla Louis Poulsen vhodným, avšak nenásilným způsobem dotváří interiér. Čisté linie nepoutají přehnaně pozornost, která je rozprostřena mezi veškerý nábytek a další zařizovací předměty.

Tradice s důrazem na nadčasovost

Již více než 80 let své existence se značka Louis Poulsen stala synonymem čistého skandinávského stylu, který si našel cestu do všech koutů Evropy a posléze i světa.

Velmi jednoduchý design je zárukou nadčasovosti. Právě luxusní svítidla Louis Poulsen se vyznačují zdánlivě prostým, leč velmi promyšleným designem, který z každého lustru i lampy dělá nesmrtelný kousek. Díky tomu se jedná o svítidla, která přetrvají hned několik generací, aniž by se dostala do rozporu se stále měnícími se trendy v interiérovém designu.

Široké portfolio výrobků pro interiér i exteriér

Jednoduché, zdánlivě téměř neviditelné lustry dávají vyniknout celému prostoru, zatímco nástěnné, stolní i stojací lampy přitáhnou pozornost na nejrůznější zákoutí, aniž by narušovaly celkový minimalistický ráž daného interiéru. Podobně je tomu také v případě decentních venkovních svítidel, které dokonale završí vaše úsilí věnované zútulnění venkovních prostor v blízkosti vašeho domu či firmy.

Vybere si každý

Jestliže hledáte decentní, ale zároveň také osobitá svítidla, která decentně završí každý interiér, nebo se naopak postarají o dokonalé osvětlení exteriéru, svítidla Louis Poulsen budou skvělou volbou, které nebudete litovat!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *