Strojní omítání šetří čas a peníze

Nachází se vaše nemovitost ve stavu výstavby, konkrétně po aplikování jádrových omítek? Pak s největší pravděpodobností řešíte štukové omítky, které představují v podstatě finální verzi, na níž lze okamžitě malovat nebo ji jakkoliv upravovat.

Z pohledu nanášení výsledného štuku se nabízí dvě varianty realizace.

A právě k první z variant, jež je z principu daleko méně pracná pro samotného investora, vám povíme něco více.

Dvouvrstvé štukové omítky

Strojní omítání je třeba provádět za přispění kvalitního technického vybavení a dlouholetých zkušeností. Těmi od roku 1990 disponuje například firma Horňák – strojní omítání. Specialista, jehož služby započínají návrhem, zpracováním cenové nabídky, zajištěním vhodného materiálu a končí výslednou realizací.

Štuková omítka je prováděna ve dvou vrstvách. S pomocí aplikované směsi CEMIX máte navíc jistotu vysoké životnosti, kvality, pevnost a prvotřídního povrchového opracování. To se liší v závislosti na volbě konkrétního zrna.

Strojním omítáním je vytvořena rovnoměrná a celistvá vrstva o tloušťce 2 mm až 3 mm.

Přesná hrana s rohovými profily

Při rychlém a ekonomicky dostupném omítání jsou samozřejmě využívány i další pomocné doplňky, s nimiž je docíleno špičkových a vzhledově dokonalých omítek. Chybět nesmí určitě rohové omítkové profily, které představují pevnou oporu rohu a zároveň zajišťují jeho přesnost.

I tento nenápadný prvek se podepíše na vaší spokojenosti a dlouhodobé životnosti.

Podlehněte kouzlu strojního omítání

Zapomeňte na nanášení omítek svépomocí a objednejte si na tento úkon specialistu, jímž je firma Horňák. Ta kromě své primární činnosti v podobě strojních omítek realizuje také zateplování budov polystyrenem a zateplovacím systémem CEMIX. Opět záruka přesnosti a jedinečného vzhledu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *