Společnost Mramorka s.r.o. přináší bydlení Na Štěpánce

Investiční společnost Mramorka nabízí dychtivým rezidentům zajímavý a moderní developerský projekt nacházející se na Praze 5 – Slivenec. Unikátní stavební dílo, respektive soubor několika staveb nesoucích označení Rezidence Mramorka – Na Štěpánce.

Konkrétně jde o 10 řadových domů a 20 viladomů, prostřednictvím nichž je prezentováno až 138 bytových jednotek. Propracované, luxusní a zároveň nápadité obydlí, jehož součástí je spousta dalších prvků přispívajících ke spokojenému žití.

Byty Praha 5 ohromí každého rezidenta

S názvem investiční společnosti Mramorka přichází pouze dlouhodobě prověřená kvalita, jíž tvoří prvotřídní stavební materiály, promyšlené interiéry a mnohé navíc.

  • Předzahrádky, balkony či terasy
  • Garážová stání
  • Sklepní kóje

Vybírat si lze z dispozičního členění od 1+kk do 4+kk, početnější rodiny ocení vetší podlahovou plochu s dispozicemi až 6+kk. To vše s příjemným výhledem po okolí.

Byty Praha 5 jsou mimochodem situovány také s přihlédnutím k běžné občanské vybavenosti a k celkovému okolí. To je protnuto zázemím pro malé děti, zelenými plochami a dalšími vymoženostmi, jež jsou ve velkoměstě zapotřebí.

P1140206

Praha 5 si vás podmaní

Pokud se vám líbí developerský projekt Na Štěpánce po technické stránce, ještě více se vám bude zamlouvat z pohledu vynikající lokality. Praha 5 a to konkrétně Slivenec nabízí pohled na Dalejské, Radlické, Chuchelské a Prokopské údolí.

Ochuzeni však nebudete ani o blízkost nákupních center, školských a sportovních zařízení nebo o kulturu a zábavu. Společnost Mramorka myslela při výstavbě tohoto ojedinělého souboru staveb jednoduše na vše.

Naplňte své náročné představy o pohodlném a komfortním bydlení, které se pojí se zajímavými pořizovacími náklady a originální podobou. Rezidence Na Štěpánce uspokojí každého.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *