Specialista na hutní materiály AC Steel

Hutní materiály mohou nabývat nejrůznějších podob a jsou zapotřebí jak v soukromém, tak v komerčním prostředí. Sháníte-li tento sortiment v jakémkoliv množství, může se stát vaším hlavním dodavatelem společnost AC Steel.

Ta patří ke špičce na tuzemském trhu v této oblasti. Její aktivity však sahají také do dalších států Evropské unie. Subjekt dodávající hutní materiál od výrobce Rodacciai S.p.A. a od několika ostatních významných firem.

Proč právě AC Steel?

Firma s mnohaletou tradicí je zárukou té nejvyšší kvality a to nejenom z pohledu bohatého produktového portfolia, ale i přidružených služeb. Široká prodejní síť po celém území České a Slovenské republiky je toho jednoznačným důkazem.

Díky bohatému vozovému parku a mnoha tunám hutního materiálu na skladu vám bude doručen konkrétní sortiment ve velice krátkém čase.

Je to však i propracovaný informační systém, díky němuž získáte patřičný servis z této oblasti.

acsteel

Tyčové materiály a dráty

Společnost AC Steel tento typ hutného zboží nejenom prodává, ale také distribuuje a skladuje. Vybírat si můžete například z těchto typů produktů.

Výčet je v tomto ohledu skutečně bohatý. K dostání jsou odlišné rozměry, ať už jde o délky nebo průměry. Výrobky navíc podléhají odpovídajícím technickým podmínkám a certifikacím. Požadovat proto můžete oceli válcované za tepla, kované a ohrubované.

Profesionální nabídka služeb

Jak již bylo naznačeno v průběhu tohoto článku, firma AC Steel je schopna zajistit v segmentu hutního materiálu skutečně libovolný typ služeb.

Díky obrovským skladům je to určitě skladování. Uloženo je až 1 500 odlišných položek, což přináší vskutku velice zajímavý výběr s možností okamžitého odběru či dodání.

Za přispění kvalitních a profesionálních strojů lze provádět i nejrůznější dělení materiálů, v závislosti na potřebách konkrétního zákazníka. Ať už vám bude připravena nerezová ocel, válcované tyče nebo loupané tyče, vždy se můžete spolehnout na logistické služby vozového parku společnosti AC Steel.

mosaz

Když hutní materiál, tak jedině od AC Steel

Vsaďte v této oblasti na subjekt, jehož historie sahá do roku 1999. Upotřebte nabídky specialisty, který vám zároveň prezentuje letité zkušenosti v oboru, a to formou odborného poradenství. Vydejte se cestou individuálního přístupu a spolupracujte s držitelem certifikace ISO 9001-2000.

Navštivte internetový portál acsteel.cz, kde se dozvíte mnohem více informací. Využijte praktického online kalkulátoru pro výpočet hmotnosti. Volte subjekt, jenž lpí na stále rostoucích standardech kvality a vylepšování předkládaných služeb. Rozvíjející se společnost AC Steel se stane vaším ideálním partnerem pro dodání hutního materiálu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *