Skartace – Ústí nad Labem

Proces skartace byl do nedávné doby poměrně opomíjen, naštěstí si spousta živnostníků, podnikatelů a velkých společností uvědomila, jak citlivá data mnohdy vyhazují, aniž by provedli jejich řádnou likvidaci. Je samozřejmě naprostým nesmyslem, zbavovat se listin a datových nosičů jen vysypáním koše nebo roztržením papíru na dvě části.

Jak si asi každý sám potvrdí, povětšinou jsou na těchto dokumentech poměrně citlivé firemní údaje, které se nesmí dostat ven, respektive na veřejnost. Teprve po jejich zveřejnění si totiž mnoho majitelů firem uvědomí, jak nízké náklady má kvalitní a bezpečná skartace, nežli vyzrazení důležitých informací.

Jednotný bezpečnostní standard v celé Evropě

Pakliže jste usoudili, že je vhodné provádět odbornou likvidaci listin a datových nosičů, určitě si vyhledejte profesionální subjekt, který je schopen naplnit všechny řádné požadavky na takovou společnost.

Mělo by jít o firmu REISSWOLF, jejíž zaměstnanci jsou prověřeni Národním bezpečnostním úřadem. K dopravě jsou využívány pouze zabezpečená vozidla, stejně tak, jako samotné přepravní boxy, jež z tohoto pohledu musí splňovat ty největší nároky.

Chybět by vám ostatně neměla ani možnost likvidace všech typů nosičů, od běžných papírových dokumentů, přes CD, DVD a diskety, až po pevné disky nebo videokazety. Jednoduše vše, co je třeba smést z povrchu zemského.

Neopomínejte na archivaci dokumentů

Určitou třešničkou na dortu takové společnosti by měla být i možnost archivace, respektive uschování dokumentů. Tedy proces, který následuje ještě před samotnou skartací. V takovém případě se zbavíte dalšího administračního úkonu, jenž může v mnoha ohledech vyjít daleko levněji, než shánět potřebné prostory a kvalifikované zaměstnance.

Služby v oblasti skartace

Využijte profesionálních služeb REISSWOLF na likvidaci citlivých dokumentů a datových nosičů, jež jsou k dispozici ve velkých městech České republiky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *