Skartace a profesionální likvidace dat

Bojíte se o svá cenná data, která mohou mít podobu papírové listiny nebo datového nosiče? Řešíte otázku kam s nepotřebnými dokumenty, které již není třeba archivovat? Odpověď na tyto otázky vám může zprostředkovat proces skartace.

Novodobá likvidace dat Praha, jež je prováděna profesionální společností REISSWOLF, jejíž zaměstnanci podléhají prověrce Národního bezpečnostního úřadu a i všechny procesy jsou nastoleny se zaměřením na maximální ochranu vašich údajů.

Skartace Praha je dnes natolik běžnou záležitostí, že ji využívají nejenom velké firmy, ale také menší živnostníci a podnikatelé, kteří na tyto subjekty mnohdy delegují i samotné archivování.

Jak probíhá odborná likvidace dat?

Ať už jde o jakýkoliv proces, je nutné zmínit, že vše je dotaženo k vynikající dokonalosti, aby vaše dokumenty a datové nosiče byly v bezpečí.

Nejprve je třeba připravit samotný obsah na likvidaci, který se umísťuje do bezpečnostních boxů a schránek, jež vám na určeném místě vyloží speciální firma. Po naplnění je třeba požádat o vyzvednutí a převoz tam, kde probíhá likvidace dat, skartace. K tomu slouží speciální vozidla, do nichž se během celé jízdy nedostane žádná nepovolaná osoba.

Tento krok lze v každém případě opakovat tolikrát, dokud nedojde ke kompletní skartaci vašich listin a datových nosičů.

Vše zaštítěno příslušným certifikátem

Důkaz o tom, že byla provedena skartace vašich dokumentů, samozřejmě také dostanete. Slouží k tomu příslušný certifikát, díky němuž víte, že vše prošlo s náležitou recyklací a žádné informace se nedostaly ven.

Praha – skartace je velice individuální záležitostí, která může mít bezpochyby spoustu kroků a úkonů, jež se řeší v rámci každého zákazníka zvlášť. Proto si k likvidaci dat zvolte firmu, která se pyšní komplexní nabídkou služeb a zajímavými cenovými podmínkami.

Důvěřujte pouze kvalitě, kladným referencím, odbornosti a profesionálnímu přístupu společnosti REISSWOLF. To vše je zárukou toho, že se skartací nebudete mít žádnou zdlouhavou práci a vše proběhne tak, jak má.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *