Rodinné domy Vysoký Újezd

Rodinné domy libovolného provedení jsou dnes stále žádanějším typem obydlí. Mladé rodiny s dětmi, ale i postarší občané doslova prahnou po kvalitním zázemí, jehož součástí je moderní objekt a také prostor kolem něho, včetně příjemného zázemí.

Nechcete-li se usadit v ruchu velkoměsta, dejte přednost blízkým obcím, jež vám zajistí snadnou dostupnost za libovolnými službami. Typickým příkladem jsou například domy na prodej Vysoký Újezd, které mají díky svým odlišným dispozicím a celkovému konceptu co ukázat.

Jde o developerský projekt Na Turyni I s následujícími parametry.

  • Dispozice 3+1 až 5+1
  • Velikost podlahové plochy od 74 m2 do 110 m2

4-na-truni-I

Obec Tuchoraz má co nabídnout

Jsou-li pro vás důležité faktory, jako je nízká cena, kvalita celkového vyhotovení a malé energetické nároky, pak vás ohromí i další developerský projekt. Domy Tuchoraz přináší něco nového, moderního a zároveň vkusného.

Originální architektura zasazená do venkovského prostředí, které vás nadchne svým klidem a soukromím. Těšit se můžete nejenom na životní prostor od 48 m2 do 94 m2, ale i na jiné prvky.

  • Přemíra zeleně a přírodních ploch
  • Krátká dostupnost do Prahy a ostatních větších měst
  • Základní občanská vybavenost kousek od domu

Bydlení od Living Prague

Zajímá-li vás, kdo je strůjcem těchto novodobých developerských projektů, rádi vám to prozradíme. Je to Living Prague. Skupina profesionálních odborníků na tento segment, mezi nimiž jsou i vážení architekti a návrháři.

I díky tomu je prodej rodinných domů Praha východ natolik vyhledávaný a žádaný. Nenechte si ujít šanci, bydlet v poklidné lokalitě s přírodou na dosah a s možností dopravit se do hlavní metropole během několika minut.

Living Prague, to záruka vysoké kvality výstavby, nadstandardního interiéru a zajímavých pořizovacích cen.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *