Rodinné domy Šterboholy – skvělé bydlení na Praze 10

Moderní, provozně ekonomické a kvalitní bydlení je základem spokojeného života. Sen, který si díky ojedinělému developerskému projektu na Praze 10 – Štěrboholy, může splnit velká spousta občanů, respektive jejich omezené množství.

Jsou to rodinné domy Praha 10, alias Rodinné domy Štěrboholy, u nichž se domůžete dostatečného bytového prostoru od 118m2 do 140m2. Architektonicky zajímavé objekty, jejichž součástí je zahrada a také tříletá nadstandardní záruka.

Luxusní bydlení oklopené přírodou

Výjimečná není jen samotná lokalita, kde se nemovitosti nachází, ale i celkové pojetí rodinných domů, jež tvoří velice ucelený sektor budov, jejichž součástí je garážové stání. Bydlení s vysokou dopravní dostupností a občanskou vybaveností je proto jako stvořené pro rodiny s dětmi. Pro ty, jež vyžadují dostatek klidu a zázemí v okolí.

To může mít ostatně spoustu podob, od běžných autobusových zastávek vzdálených jen několik kroků, až po restaurace, obchody nebo profesionální lékařské služby.

Rodinné domy Štěrboholy jsou ale také místem patřičného soukromí. Oblastí plnou zeleně a příležitostí, jak efektivně trávit svůj volný čas. O ten se mohou postarat kupříkladu cyklostezky, kde se domůžete potřebného pohybu.

Domy jsou z tohoto pohledu situovány opravdu bezkonkurenčně, což si ostatně můžete ověřit na vlastní kůži.

Rodinné domy Štěrboholy za výhodné ceny

Vyberte si jeden z domů v rámci výše uvedeného developerského projektu a získejte zajímavé slevy, jež výrazným způsobem zlevní vaše budoucí bydlení.

Jsou-li vám blízké kvalitní stavební materiály, díky nimž dosáhnete nízkých energetických nákladů, budou rodinné domy Praha 10 tou správnou volbou zrovna pro vás.

Domy, jejichž vnitřní uspořádání vás společně s prostorem kolem domu, doslova uchvátí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *