Rodinné domy Štěrboholy nabízí prostorné bydlení

Kvalitní bydlení je základem spokojeného života. Nejde pouze o preciznost samotného stavebního díla, ale také o vhodné situování a lokalitu. Pokud vás již omrzely bytové jednotky a rádi byste si dopřáli více soukromí a zeleně, volte rodinné domy Štěrboholy.

Developerský projekt, který svým charakterem oslovuje jak mladé lidi, tak rodiny s dětmi. Právě Praha 10 se proto může stát místem vašeho budoucího klidu a harmonie.

Co je to projekt Rodinné domy Štěrboholy?

Jde o výstavbu 21 řadových domů, které jsou rozloženy do tří řad. Objekty, jež navazují na již existující poklidnou zástavbu a park. Tedy naprosto ideální kombinace pro výše zmíněné. Jedná se o rodinné domy, jejichž vnitřní rozložení je 4+kk a obytný prostor může nabývat velikosti od 118m2 do 140m2.

Kvalitní a vzhledově zajímavé objekty, jejichž součástí je jedno zastřešené a druhé venkovní garážové stání. Nechybí samozřejmě ani prostor v podobě oplocené zahrady, která vám zaručuje ono požadované soukromí a vlastní klid.

V rámci vnitřní výbavy se můžete setkat s aplikováním prvotřídních materiálů a novodobých technologií. Na vše lze navíc získat nadstandardní záruku, která je 3 roky.

Lokalita, která vás potěší

Rodinné domy Štěrboholy vás však uchvátí i svým situováním, protože v těsné blízkosti se nachází jak moderní a špičkový sportovní areál, tak cyklotrasy, které lze využít k jízdě na kolečkových bruslích. Aktivní sportování v přírodě podpoří i nedaleký přírodní park Hrušov nebo rybník Slanina.

I přesto budete mít vše potřebné na dosah ruky. Nedaleké nákupní centrum Europark Štěrboholy je totiž otevřeno sedm dní v týdnu. Zázemí očekávejte i z pohledu mateřských školek, lékařské péče, apod.

Moderní rodinné domy Štěrboholy tak mohou být právě tím, co doopravdy hledáte.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *