Rodinné domy Nová Chýně za exkluzivní ceny

Developerský projekt Nová Chýně je unikátním stavebním dílem hned z několika pohledů. Jde o dvě etapy, při nichž jsou vystavěny řadové rodinné domy, které mohou nabídnout dostatek prostoru jak rodinám s dětmi, tak lidem, jež touží po soukromí za Prahou.

A právě v tom tkví pozitivní přednosti tohoto bydlení. První etapa tedy nabízí:

  • 31 stavebních pozemků, které mají rozlohu 454m2 až 786m2
  • 28 řadových domů s vlastním pozemkem

Druhá fáze výstavby je následovná:

  • 26 řadových domů s vlastním pozemkem

Přednosti rodinných domů Nová Chýně

Kladem je jistě situování cca 5km od Prahy, kde nebudete ochuzeni o jakékoliv vyžití a možnosti velkoměsta. Nabízí se obchodní centrum Zličín, stejně, jako místní sportovní zařízení, restaurace nebo kavárny.

Do centra a přilehlých míst se dopravíte s pomocí veřejné dopravy, která je v obci Chýně na dosah ruky.

Každého milovníka klidu však uchvátí přírodní krásy, místní prostředí a pohoda. V blízkosti je několik cyklotras a tři rybníky, kolem kterých lze nejenom sportovat, tak také relaxovat a procházet se. Zaručen tak budete mít nejenom krásný výhled, ale i dostatečné zázemí v okolí.

Řadové rodinné domy Nová Chýně

Pakliže vás osloví příznivá finanční stránka developerského projektu Rodinné domy Nová Chýně, určitě se můžete spolehnout, že si zakoupíte objekty, které jsou konstruovány s přihlédnutím k maximálnímu využití vnitřních i venkovních prostor.

Stavby, které přislibují garážové stání a dostatečně prostorný pozemek pro venkovní relaxaci a chvíle strávené s přáteli či rodinou. Vnitřní vybavení může každý zájemce o bydlení dodatečně upravit a nechat si zhotovit řadový dům k obrazu svému.

Nastěhujte se za Prahu do obce Chýně, která se pro vás stane příjemným domovem na spoustu dalších let.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *