Robotická sekačka Miimo pro každodenní sekání

Nebaví vás neustálé sekání trávy v letním období? Rádi byste se této fyzicky náročné činnosti vyhnuli a věnovali svůj drahocenný čas něčemu perspektivnějšímu a zajímavějšímu? Pak buďte v této oblasti pokrokoví a vyměňte svoji klasickou zahradní sekačku za tu robotickou.

Zaměřte se na moderní a nadčasové technologie značky Honda, s nimiž docílíte vynikajících výsledků. Robotická sekačka v podání tohoto profesionálního výrobce nese označení Miimo a dokáže vám nabídnout bezpočet unikátních funkcionalit a technických vlastností.

Bezobslužné sekání ve dne v noci

Prvním a zásadním předpokladem tohoto zařízení je samostatnost. O robotickou sekačku se nemusíte v podstatě vůbec starat. Sama si zajíždí do nabíjecího docku a je schopna pracovat i v noci. A že vás bude rušit její hlučný provoz? Tak to jste na omylu, protože extrémně tichý chod nepostřehne skutečně nikdo.

Zde je výčet několika zásadních vlastností robotické sekačky Honda Miimo.

  • V základní výbavě je alarm s pinem a navigačním modulem
  • Ovládat ji lze i prostřednictvím mobilního telefonu
  • Nemusíte řešit, co s posekanou trávou, protože výsledkem je nenápadný a jemný mulč
  • Odolná proti povětrnostním podmínkám

Honda Miimo v odpovídající verzi

Postarejte se o to, že trávník bude kopírovat váš nadčasový životní styl. Dopřejte zahradním prostorám maximální elegance a udržovanosti. To vše zvládne robotická sekačka Honda, od níž si lze slibovat maximální kvalitu zpracování a použití moderních technologií.

V podání výrobce Honda jde o zařízení s dlouhou životností a snadnou obsluhou. Navíc po celém území České republiky naleznete odpovídající servisní zázemí.

Pořiďte si sekací nástroj s přehledným ovládacím panelem, baterii s dlouhou výdrží, možností sekání ve svahu a bohatým příslušenstvím. Povzneste sekání na vyšší úroveň.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *