rezidence Trojická

Rezidence Trojická v samém centru metropole

Stále více rezidentů shání nemovitosti v centru Prahy. V dostupných lokalitách, v jejichž blízkosti nechybí potřebné množství obchodů, vzdělávacích zařízení, kulturních spolků a dalších vymožeností velkoměsta.

Pakliže to do těchto oblastí láká také vás samotné, zaměřte se na známý developerský projekt Rezidence Trojická, který je zhmotněn prostřednictvím historické budovy. Provázání zajímavé architektonické stránky s nápaditě řešeným interiérem, jemuž se dostalo náročné modernizace.

V rámci luxusního bydlení si přijdete na následující.

  • 23 moderních bytů
  • 5 mezonetových bytů

V přízemí se navíc nachází i vynikající restaurace nebo kvalitní fitness centrum.

Bydlení v Praze trochu jinak

Jestliže dáváte přednost nízkoenergetickému obydlí, možná je nejvyšší čas, přesunout se o kousek dál. Z Prahy 2 na Prahu 3, kde se tyčí stavební dílo s honosným názvem Alfarezidence Praha.

Několik bytových objektů vybudovaných z nízkoenergetických materiálů, jež výrazným způsobem zlevňují provoz domácnosti. Kromě toho se můžete těšit i na praktické sklepní kóje, garážová stání nebo balkony, terasy a předzahrádky.

Díky předkládanému bytovému prostoru od 46 m2 do 120 m2 si na své přijde skutečně každý, o čemž vás mimochodem přesvědčí také dispozice 2+kk až 4+kk. Zvolte si za své budoucí obydlí tento Evropský koncept, jenž vznikal pod záštitou architektonických odborníků.

Vilky Buštěhrad mají co nabídnout

vilky BuštěhradNevyberete-li si ani jeden z uvedených způsobů bydlení v Praze, nezbývá, než se odstěhovat do její těsné blízkosti, kde se vám dostanete patřičného klidu, soukromí a velké spousty zeleně. Je to obec Buštěhrad se svojí základní nabídkou občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti, jež vás uspokojí v plné míře.

Konkrétně developerský projekt Vilky Buštěhrad, které jsou ideálním působištěm pro rodiny s malými dětmi. Prostorný pozemek kolem domu, jehož dispozice mohou být od 3+kk do 5+kk.

Užívejte si vysokého bytového standardu a krásného okolí. Využijte cenově neodolatelných nabídek, prostřednictvím nichž můžete bydlet v originálním objektu se vším všudy.