Rezidence Klánovice vám přináší poklidné bydlení

Již delší dobu sháníte moderní a útulné obydlí, které by vás uspokojilo v plné míře? Ještě jste nenalezli takové byty, které jsou komfortní, pohodlné a v jejichž blízkosti je dostatek občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti? Pak vám přinášíme tři praktické tipy.

Prvním je určitě Rezidence Klánovice, která je složena ze tří luxusních staveb, u nichž je dbáno hlavně na nízké energetické nároky, exkluzivní vnější vzhled a dokonalé rozvržení vnitřního interiéru. Užívat si můžete prosluněných bytů, které se pyšní dispozicemi 1+kk až 5+kk a mohou dosahovat velikosti až 135,24m2.

Chybět vám samozřejmě nebude ani garážové stání nebo balkony a předzahrádky.

Novodobá Rezidence Letokruhy

Přesunete-li se více k centru Prahy, za zmínku stojí bezpochyby Rezidence Letokruhy, která se tyčí u Krčského lesa, což je samo o sobě zárukou maximálního klidu a možnosti příjemného pohybového vyžití.

Toto rezidenční bydlení se skládá ze čtyř objektů, které vám mohou nabídnout až 87 bytů, jejichž celkové zpracování a vysoký standard vybavení, nadchnou opravdu každého. Nejvyšší byty jsou navíc vybaveny prostornými terasami s úchvatným výhledem.

Bydlení na Praze 11 – Roztyly, které se může stát vaším bezkonkurenčním rodinným zázemím.

Bella Vita – luxus na každém kroku

V neposlední řadě bychom měli zmínit také luxusnější a honosnější model bydlení, který vám přináší Bella Vita Praha. Jde o historickou usedlost, v níž objevíte řadu zmodernizovaných bytových jednotek, komerčních prostor, ale také bazén a veliký ohraničený pozemek o rozloze 4.500m2.

O vše se stará správce a objekt je monitorován kamerovým systémem. Proč se tedy nenastěhovat do atypického a honosného bytu, jehož podlahová plocha může nabývat až 230m2? Najděte si bydlení, které vás plnohodnotně uspokojí a je ekonomické.