Rezidence Klánovice je synonymem luxusu

Hledáte-li exkluzivní a honosnou lokalitu poblíž Prahy, kde by se nacházelo špičkové rezidenční bydlení, bude to bezpochyby luxusní Rezidence Klánovice. Developerský projekt, který je zajímavý svojí originální a prvorepublikovou architekturou, jež se mísí s aktuálními novodobými trendy.

Rezidence se skládá ze tří objektů, v rámci nichž si můžete vybrat jeden z mnoha bytů, které se pyšní těmito parametry:

  • Bytové jednotky s maximální podlahovou plochou 135,24m2
  • Dispozice 1+kk až 5+kk
  • Velké množství prosklených stěn

Unikátní vzhled, dostatek místa, spousta světla v interiéru a nadstandardní vybavení. I tak nějak by šel specifikovat tento unikátní stavební projekt.

Co vám přináší obec Klánovice?

Toto špičkové bydlení se samozřejmě pojí i s vynikajícím zázemím v obci, jež je dostatečné také pro velice náročné obyvatele. Naleznete zde kupříkladu ORL, mateřskou a základní školu, restaurace, obchody nebo wellness zařízení. Vše, co naplňuje požadavky náročných rezidentů.

Rezidence Klánovice patří mezi luxusní developerské projekty, jež se mohou pyšnit i dosti znamenitým situováním, respektive snadnou dostupností do hlavního města.  Za pouhých 20 minut dorazíte na stanici metra Černý Most.

Bydlení v okrajové části Prahy

Pokud vás to však táhne mnohem blíže k Praze, můžete využít jiného developerského projektu, jehož strůjcem je tatáž společnost. Jde o projekt Krásné Počernice, jehož jméno prozrazuje i umístění tří bytových domů ve spojení s tím rodinným.

Vybírat si můžete z několika desítek bytových jednotek o libovolných dispozicích. Mezi velké přednosti těchto komplexů patří určitě samotné stavební konstrukce, jež se starají o energicky úsporný provoz.

Vyberte si luxusní a moderní bydlení, které vám poslouží na celý život.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *