Rekuperace vzduchu pro úsporné bydlení

Chcete snížit provozní náklady v rodinném či komerčním objektu? Hledáte efektivní cestu, která se pojí se zdravým životním prostředím uvnitř nemovitosti? Potom je tu rekuperace vzduchu, respektive řízené větrání, s pomocí něhož se domůžete požadovaných cílů.

Proces, s pomocí něhož nebudete ztrácet drahocenné teplo při pravidelném větrání v domě. Navíc zamezíte zvýšené vlhkosti a tvorbě nejrůznějších plísní. Ty jsou v dobře izolovaných budovách téměř naprostým standardem. Pouze však do té doby, než se součástí obydlí stane profesionální rekuperace.

Kvalitní a tiché rekuperační jednotky

Pakliže se vydáte touto cestou, vsaďte určitě na prověřená řešení, například od společnosti Brink Climate Systems. S jeho kompletním vyhotovením vám pomůže firma ŠTORC. Ta je dlouhodobým specialistou na tento segment. Tradice spojená s odborností, jejíž výstup má pouze jednu podobu.

Je to rekuperace tepla s jednoduchým provozem, která splňuje všechny potřebné požadavky. Vysoký stupeň filtrace vzduchu, o jehož provozu nebudete téměř vůbec vědět. Tichý chod rekuperačních jednotek je jednoznačným důkazem.

V tomto směru je dobré volit pouze špičková zařízení oplývající příslušnými certifikacemi. Vybírat lze rekuperační jednotky nástěnné, stropní nebo lokální, potažmo decentrální. Ať už zvolíte to či ono provedení, vždy docílíte pozitivního výsledku.

Flexibilní topné kabely

Portfolio společnosti ŠTORC je však daleko bohatší, než se na první pohled zdá. Firma se stará nejenom o dokonalé větrání, ale také ohřevy a vytápění. A právě k němu jsou využívány odporové topné kabely pro podlahové topení. Ty lze upotřebit pro bytový komfort v nejrůznějších typech nemovitostí.

Dotáhněte plánované nízkoenergetické bydlení k naprosté dokonalosti, a to za přispění výše uvedených řešení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *