REISSWOLF – skartace v rukách odborníků

Skartace neboli likvidace nepotřebných listin a datových nosičů je čím dál žádanější činností. Úkon, který je však třeba svěřit pouze zkušeným a prověřeným subjektům, jež tuto práci mohou bez sebemenšího problému vykonávat.

Možná se ptáte, proč tomu tak je? Důvod je velice jednoduchý. Skartace můžou provádět pouze specializovaní zaměstnanci, jež prošli prověrkou Národního bezpečností úřadu. Jsou to totiž vaše citlivá a mnohdy existenčně významná data, která se nesmí dostat do nepovolaných rukou a musí být zlikvidována.

Jak probíhá profesionální skartace?

Proces skartování je velice jednoduchý. V první fázi si samozřejmě zvolíte společnost, jež se o všechny úkony náležitě postará. Dopraví k vám potřebné množství bezpečnostních nádob a boxů, které naplníte dokumenty určenými ke skartaci. Takovou společností může být např. firmy REISSWOLF, která se právě na skartace specializuje.

Nemusí to být samo sebou jenom listiny, ale také datové nosiče, jež mívají podobu CD, DVD, videokazet nebo pevných disků z počítačů a notebooků. Po naplnění jsou všechny boxy vyzvednuty zabezpečeným vozidlem, jež je přesune na skartování.

Tam dojde k procesu likvidace a k následnému ekologickému recyklování. A výstup? Tím je nulové zatížení vašich přeplněných archivů, splnění všech zákonných podmínek a certifikace prokazující výsledné a správné skartování.

Vsaďte na profesionála v oblasti skartace – vsaďte na REISSWOLF

Rozhodnete-li se vybírat firmu, která vám ono zmiňované skartování provede, volte pouze z ověřených a zkušených odborníků, jež mají letité zkušenosti a jsou schopny předložit svoji odbornost. Vyžadujte konkrétní cenovou nabídku a hlavně individuální přístup, který oceníte v mnoha kritických situacích.

Teprve poté se dopracujete ke specialistovi na skartování, kterým je společnosti REISSWOLF, který vám může poskytnout opravdu komplexní služby, tzn. i včetně archivace a patřičného třídění před likvidací listin a datových nosičů.

Lpěte na skutečnou bezpečnost informací, kterých se zbavujete. Dejte si pozor na to, aby se k těmto údajů nedostali nepovolané osoby a svěřte se jen subjektům na skartování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *