Půdní byty lákají stále více občanů

Moderní a útulné bydlení může mít spoustu podob. Někdo zvolí rodinný dům, jiný dá raději přednost bytové jednotce. I ty se však mohou lišit svým situováním, respektive umístěním. Nejsou to jen klasické byty, jichž naleznete na trhu skutečně velké množství. Oblíbeným realitním artiklem jsou i půdní byty, kterých se v hlavním městě nachází velké množství.

Jde o vrchní patra postarší, ale i nových nemovitostí, kde se vám naskýtá velice osobité bydlení se skosenými stropy a báječným výhledem po okolí. Vestavby, jež jsou k dostání za zajímavé a neodolatelné ceny.

Přesto se najdou tací, kteří neodmítnou klasiku v novodobém pojetí.

Rezidence Anděl na Praze 5

Na mysli máme kupříkladu developerský projekt Rezidence Anděl, který je tvořen dvěma budovami. Jednou zrekonstruovanou a jednou zcela novou. Až 43 bytových jednotek má něco společného. Je to nepřetržitá recepce, která v současné době zajišťuje velice příjemné bezpečí.

Ti náročnější občané si mohou zakoupit ještě praktické garážové stání.

Je-li vám však tento usedlý styl moderního obydlí málo, můžeme vás navnadit na další projekt, jehož architektonické stránce nelze cokoliv vytknout.

Okuste modernu v podobě Sacre Coeur 2

Stejně, jako výše zmíněné bydlení, i tento nadčasový komplex Sacre Coeur 2 se nachází na Praze 5, kde představuje luxusní a prosvětlené obydlí, jenž má patřičný styl. Ostatně, k samotné realizaci posloužily návrhy známé skupiny 4A architekti, jež se honosí kreativitou, nápaditostí a dokonalým využitím volného místa.

Dopřejte si střešních zahrad, loftů nebo prostorných teras, které vám nabídnou nezapomenutelný způsob relaxace s unikátním výhledem.

Nastěhujte se do mís, kde vám, ani vašem malým ratolestem nebude chybět dostatek občanské vybavenosti a dopravní dostupnosti. Lpěte na potřebné zeleni, relaxačních plochách a zábavě, jež k novodobému způsobu bydlení určitě patří. Ve všech případech budete nadšeni.