Profesionální správa a úklid nemovitostí

Rádi byste přenechali péči o vaši nemovitost libovolného charakteru odborné společnosti, která vám zajistí zcela komplexní služby, nikoliv jen některé? Vyžadujete jak základní správu, tak úklidové práce nebo dokonce ostrahu objektu? Nemáte na takové věci čas ani lidi? Pak tuto činnost delegujte na dynamicky se rozvíjející firmu.

Profesionální úklid a mnohé další úkony vám zprostředkuje firma HONDL GLOBAL SERVICES. Ta působí po celém území České republiky. Subjekt, jehož zkušenosti jsou rozsáhlé a portfolio služeb velice bohaté.

Praktická údržba zeleně

Pakliže si myslíte, že vám uvedená společnost zajistí čištění a hygienický servis pouze uvnitř vaší nemovitosti, potažmo na její vnější straně, jste na omylu. Očekávat můžete provozně technický management a hlavně údržbu venkovních ploch.

K té zásadní patří samozřejmě údržba zeleně a parků. Ta je realizována zkušenými pracovníky a za doprovodu moderních technických zařízení. Využít však můžete i mnohých jiných činností.

  • Deratizace
  • Logistické služby
  • Temporary Help

Ostraha objektů na vyšší úrovni

V okamžiku, kdy je váš objekt dokonale čistý a technicky v pořádku nezbývá, než se postarat o jeho bezpečnost. Přece jenom každá nemovitost a vybavení má svoji hodnotu, včetně osob žijících nebo pracujících uvnitř.

V tomto případě vám může být nabídnuta plnohodnotná ostraha objektů, jež je realizována jak za doprovodu fyzické osoby, tak profesionálního kamerového systému a řady dalších bezpečnostních prvků.

Vyžadujte v této oblasti zcela komplexní a unikátní služby, s nimiž budete nadmíru spokojeni, protože jejich realizace je individuální záležitostí. Odborný přístup, vysoký nadstandard, řada certifikací a rozsáhlé reference. To jsou předpoklady, které přesvědčí bezpochyby každého potenciálního zákazníka.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *