půdní byty

Proč si pořídit půdní vestavbu?

Bydlení může nabývat téměř neomezeného množství podob. Kromě klasických, mezonetových nebo loftových bytů si však můžete pořídit i unikátní půdní vestavby, jejichž popularita neustále roste.

Jak již samotný pojem prozrazuje, jedná se o byty, které jsou primárně umístěny ve vrchních patrech, tedy přímo pod střechou. Máte-li zálusk na takovýto bytový prostor, rádi vás prostřednictvím následujících argumentů přesvědčíme o tom, že jde skutečně o výhodnou investici.

Půdní byty a jejich osobitý vzhled

Na úvod je třeba zmínit, že nákup půdní vestavby je podobně nákladný, jako pořízení klasické bytové jednotky v kterémkoliv patře. V tomto případě ale získáte něco navíc, o co je běžný rezident dozajista ochuzen.

Je to zajímavost vnitřních prostor. Řada šikmin, viditelných trámů, dřeva, velkých prosklených ploch a dostatek životního místa. Zcela netradičně a útulně koncipované interiéry, které nepředstavují jen čtyři rovné stěny, jak již to bývá zvykem.

Zajistit si můžete maximální vzdušnost jednotlivých místností, která se mnohdy pojí i s dostatečnou podlahovou plochou. Půdní vestavby mohou být vhodné nejenom pro svobodné páry, ale i pro početné rodiny s dětmi.

Překrásný výhled po okolí

Využijete-li výhodné investice do půdního bytu, nemine vás povětšinou ani bezkonkurenční výhled po okolí. Ten může být realizován buď prostřednictvím oken, nebo za přispění přilehlých teras. Právě ty tvoří velice kreativní doplněk mnohých půdních vestaveb.

Dokonalé propojení s venkovním prostředím a zajímavým panoramatem.

půdní byt

Kde pořídit půdní vestavby?

Pokud vás zaujali přednosti těchto bytových místností, určitě byste rádi věděli, kde narazit na cenově výhodné půdní byty? Zaměřit byste se měli na internetový portál www.petrmoucha.cz, kde se dozvíte mnohem více. Je to Ing. Petr Moucha, jež je specialistou na takové výstavby a v jeho portfoliu se vyjímají zajímavé nemovitosti.

Jedná se o půdní vestavby, které prošly náročnými rekonstrukcemi a to nejenom vnitřních prostor, ale také těch venkovních. Dokonalé uspořádání interiéru, použití kvalitních oken nebo využití kompletního zateplovacího systému.

Půdní vestavby v podání tohoto odborníka se nachází na lukrativních pražských adresách, kde tvoří vrchní části historických a činžovních domů. Je proto nejvyšší čas, přinést radikální změnu do svého života a nebát se něčeho nového, praktického a útulného. Půdní byty, které si jednoduše zamilujete.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *