Praha 10 nabízí spoustu developerských projektů

Najít ideální místo pro trvalé žití není snadnou záležitostí. Většina lidí hledá od každého kousek. Blízkost přírody, sociálního zázemí nebo snadnou a rychlou dopravu do školy a zaměstnání. Pakliže vsázíte na hlavní metropoli, určitě se vám otevírá bezpočet možností.

Jednou z nich je i Praha 10, která leží na východním okraji velkoměsta. V lokalitě, kde se rozprostírá například Malešický park a bohaté zázemí z pohledu školských a sportovních zařízení, včetně dostatku obchodů a restaurací.

EcoCity Malešice přináší model nízkoenergetického bydlení

Všechny výše uvedené předpoklady spojuje například developerský projekt EcoCity Malešice. Ten si zakládá především na své přírodní podobě a velice propracované architektuře. Domoci se můžete levného provozu domácnosti, překrásného výhledu po okolí nebo cenově dostupného bydlení.

10_praha_malesice_ecocity

Praha 10 vás však může zásobovat i dalšími modely obydlí, než jsou jen provozně nenáročné byty Malešice, u nichž oceníte dostatek vnitřního prostoru a bezpečné zázemí pro děti kolem domů.

Bydlení za výhodné ceny

Rozhlédnete-li se po této lokalitě, jistě sami velice brzy zjistíte, že je skutečně z čeho vybírat. Kromě developerského projektu EcoCity Malešice jsou to i mnohé jiné.

  • Ekocity Uhříněves I
  • Nad Přehradou III
  • 4Blok

Výběr je více než bohatý a záleží pouze na vás samotných, jakému modelu obydlí dáte přednost. V každém případě budou uspokojeny potřeby všech náročných rezidentů, od svobodných párů, až po rodiny s dětmi.

Praha 10 se stane místem, které si během velice krátkého okamžiku zamilujete. Pomyslné centrum vašeho žití, od něhož lze očekávat dostatek klidu a náležitého soukromí. Vše potřebné budete mít navíc ihned po ruce. Kam nedojdete pěšky, vyrazíte za pomoci všudypřítomné veřejné dopravy.

Pořiďte si moderní domov se všemi jeho klady.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *