Poradenství při rekonstrukci panelových domů

Stále více bytových družstev volí v poslední době dotace na rekonstrukce panelových domů, které mohou výrazným způsobem zlepšit stav těchto objektů.

Ať už jsou to nejrůznější dotace na kotle, zateplení a jiné stavební procesy, výsledek je vždy kladný a díky finančnímu příspěvku i nenáročný.

Pakliže v této oblasti nepatříte mezi znalé, přesto si však nechcete nechat ujít výhodné a zajímavé dotace na zateplení, měli byste se obrátit na CERPAD, což je Centrum regenerace panelových domů. Sdružení zkušených profesionálů, jež vám mohou předložit řadu odborných služeb v tomto segmentu.

Zaměřte se na průkaz energetické náročnosti budov

Mezi základní a v podstatě hlavní služby výše uvedeného subjektu patří především posouzení energetické hospodárnosti budov. To je ostatně zásadní údaj také pro získání příslušných dotačních titulů.

Energetický štítek, respektive zajištění průkazu a posudku, z něhož plyne návrh opatření na zateplení panelového domu. Centrum regenerace panelových domů se tak o vás může postarat ve všech ohledech, včetně úpravy otopné soustavy po revitalizaci domu.

Proces optimalizace zahrnuje zkrátka mnoho oblastí, kde jednu z nich tvoří onen zmiňovaný průkaz energetické náročnosti budovy, který je od roku 2013 ve své podstatě povinný.

Rekonstrukce panelových domů

Nepropásněte jedinečnou příležitost, získat dostatečně objemnou dotaci na rekonstrukce panelových domů, které jsou investicí do budoucna. Svěřte se do rukou opravdových specialistů a odborníků z této oblasti.

Využijte energetické poradenství, které vám pomůže zoptimalizovat vaše náklady, a radujte se s pozitivních výsledků. K tomu všemu lze využít profesionálních služeb CERPAD, s nimiž bude rekonstrukce a revitalizace panelových domů opravdu úspěšná.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *