podolske schody

Podolské schody

Prahu 4 si lze zamilovat hned z několika možných důvodů. Jde o lokalitu, která je jako stvořená pro pohodlné rodinné bydlení. Nachází se v relativní blízkosti samotného centra, na pravém břehu řeky Vltavy. Místo, jež je protnuté dostatečnou občanskou vybaveností, čítá řadu škol, restaurací, ale také sportovních nebo kulturních spolků.

Současná Praha 4 je zkrátka působištěm, jemuž nelze z pohledu situování cokoliv vytknout. Pakliže k tomu připočtěte ještě vhodnou volbu developerského projektu, bude vaše rozhodování o budoucích rodinných investicích naprosto jednoznačné.

Developerský projekt Podolské schody

Nejzajímavější bude pravděpodobně lokalita Podolí, jež odpovídá výše zmíněnému popisu. Právě v ní se nachází originální stavební dílo skládající se ze dvou objektů. Ty nesou velice příznačný název Podolské schody.

Obydlí, v rámci něhož můžete volit mezi několika bytovými jednotkami.

  • 22 bytů
  • Dispoziční členění 1+kk až 5+kk
  • Velikosti ploch od 44 m2 do 120 m2

Součástí útulného bydlení je samozřejmě balkon nebo terasa, popřípadě předzahrádka. Ochuzeni nebudete o dostatek úložného místa nebo praktické garážové stání. Jednoduše sumář předpokladů, které si velice brzy zamilujete.

C0050

Podolské schody a blízké okolí

V případě projektu Podolské schody máte jistotu v tom, že se vám nebude jen spokojeně žít, ale dopřávat si můžete také nezaměnitelné relaxace v blízkosti. Jasným důkazem těchto slov je kupříkladu místní park, altánek nebo překrásná vyhlídka. K zahození bezpochyby není ani příjemná procházka po marině u řeky Vltavy.

Uchopte všechny přednosti moderních staveb a spojte je dohromady. Vytvořte celek a ten posléze zasaďte do překrásného prostředí. A výsledek? Tím bude výše uvedený developerský projekt, jehož pořizovací náklady jsou oproti konkurenčním typům bydlení velice zajímavé.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *