Oblíbené nové byty v Praze 6

Praha 6 patří již dlouhá léta k vyhledávaným lokalitám, které oplývají řadou přínosných kladů. Prostředí, v němž naleznete naprosto vše, co je třeba k pohodlnému a všestrannému bydlení. Není se proto čemu divit, že k vyhledávaným nemovitostem patří hlavně byty Dejvice tvořící lukrativní městskou část.

Lokalita Praha 6, to je kupříkladu Bydlení Liboc, pod nímž si lze představit velice osobitou stavbu ukrývající omezené množství bytů v počtu šestnácti jednotek. Komplex tyčící se u přírodní rezervace Divoká Šárka má jistě mnohé, co nabídnout.

liboc

Praha 6 Břevnov vás okouzlí

Zaměříte-li se spíše na část Prahy 6 zvanou Břevnov, bude to developerský projekt s výstižným názvem Rezidence Bělohorská. Nadčasově zpracovaný objekt, v jehož útrobách naleznete jak bytové jednotky, tak komerční prostory v přízemí.

Nadstandardní bydlení, v rámci něhož si přijde na své skutečně každý.

  • 35 bytů
  • Prostorné střešní terasy a balkony
  • Podzemní garážové stání

Za velice přijatelné finanční sumy se vám dostane patřičného luxusu a moderního vybavení, které je zasazeno do dispozic 1+kk až 4+kk. Byty na prodej Praha 6 Břevnov vzdálené jen 15 minut od stanice metra A Hradčanská, díky čemuž máte jistotu, že se po hlavní metropoli dopravíte snadno a rychle.

1fb33b5e-e7fa-46da-821d-f39b5edc163e

Byty Bubeneč za bezkonkurenční ceny

Opomenout samozřejmě nesmíme ani na další vyhledávanou oblast, jíž je Bubeneč. Jde o místo pojící špičkovou občanskou vybavenost a dopravní dostupnost. Možná i kvůli těmto faktorům patří byty Bubeneč mezi velice oblíbené. Prostorné apartmány odlišných velikostí, jež vás zaujmou.

Podlehněte Praze 6 a jejím developerským projektům, kam patří nejenom novostavby, ale také zrekonstruované činžovní domy, jako je například bydlení Sládkova.

Byty, které se stanou naplněním vašich představ o bezproblémovém a dostatečně komfortním obydlí.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *