Nůžkový stan dokáže nabídnout mnoho pozitiv

Když se párty stany začínaly postupně objevovat na našem trhu, bylo to ve spojení hlavně s faktem, že konstrukce byly ještě poměrně jednoduché a klasické. Muselo dojít ke spojování jednotlivých dílů, díky kterým následně daný stan vznikl. Postupem času se vše vyvíjelo, až vznikl takzvaný nůžkový stan. Ten jen dnes skutečnou špičkou a tak se podíváme na několik hlavních pozitiv, která se k němu vážou.

Nůžkový stan dokáže zaujmout svou konstrukcí

Hlavním pozitivem je zcela jistě i unikátní konstrukce, kterou dnes nůžkové stany mají. Pokud se na ni podíváme blíže, můžeme říci, že se svým způsobem jedná o řešení, které dokáže vytvořit jeden jediný celistvý kus. Není tak nutné jakékoliv spojování jednotlivých dílů, díky čemuž je eliminováno i případné riziko ztrácení konkrétních částí. Můžete si tak být jisti tím, že nůžkový párty stan v podstatě stačí jenom vybalit z krabice a tašky a je hned připravený k použití.

Mnoho velikostí je samozřejmostí

S unikátností konstrukce samozřejmě souvisí také to, že si u ní můžeme být jisti třeba také tím, že je k dispozici v celé řadě velikostí. Díky tomu není problém vybrat stany skutečně malé, o velikosti 3×3 metrů, tak i větší, které mohou v těch největších případech dosahovat rozměrů, které jsou až 6×12 metrů. Ty už patří mezi skutečně nejvíce prestižní varianty.

párty-stan

Jednoduchá montáž i demontáž

Díky dané konstrukci si usnadníme také konkrétní použití, se kterým jsou nůžkové párty stany přímo spojeny. Pokud budeme i zde konkrétní, neměli bychom zapomínat na fakt, že konkrétní kostru můžeme mít připravenu za pár vteřin. A to z toho důvodu, že vše je již spojeno tak, jak má být. Naším úkolem je tedy jenom to, že daný nůžkový párty stan roztáhneme do čtyř směrů. Můžeme říci, že je to tedy automatická konstrukce stanu. Následně už na ni jenom použijeme konkrétní plachtu a vše je definitivně hotovo. Nezapomínejme však na to, že podobně jednoduchá je i demontáž. To postup aplikujeme v opačném sledu, kdy jednotlivé části zase postupně stlačujeme k sobě, díky čemuž dostane dané řešení opět svou kompaktní velikost.

Transport i skladování není problém

Výše jsme se dotkli také kompaktních rozměrů, které stan nůžkový po svém složení může nabídnout. I to je samozřejmě jeho velmi velké plus, na které bychom neměli zapomínat. S tím souvisí i také poměrně nízká hmotnost, která je dána hlavně použitím lehčích, ale přesto kvalitnějších materiálů. Není tak problém složenou konstrukci umístit do přenosné tašky a jednoduše kamkoliv odnést. Třeba na místo, kde ho budeme uschovávat. Rozhodně se není třeba obávat toho, že by snad zabral velké množství místa. V tomto směru nemusíme mít jakékoliv obavy. Důležité je pouze zaměřit se na to, že kvalitní ocelové nůžkové stany vyžadují i kvalitní skladování. A to na místech, která jsou:

  • Suchá
  • Dobře větraná
  • Eliminují výskyt hlodavců

Ceny stanů neustále klesají

To pravděpodobně nejzajímavější pozitivum jsme si nechali na konec. O jaké konkrétně se jedná? Samozřejmě o to, že nůžkové stany prodej je stále dostupnější. Je to dáno hlavně tím, že ceny daného řešení neustále klesají, díky čemuž už si ho může pořídit doslova každý. Pokud se na ceny podíváme blíže, tak párty stan nůžkový už se svou cenou nijak výrazně neliší od klasické konstrukce. A přitom je spojený s výhodami, které jsme popsali výše. I proto je dobré o něm uvažovat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *