Nové byty v Praze za super ceny

Rodinné bydlení je povětšinou výraznou investicí na celý život, možná i z tohoto důvodu je třeba procesu hledání věnovat dostatek pozornosti a investovat do vhodných developerských projektů. Někdy se vyplatí připlatit si dokonce více za určitý nadstandard, jenž vás bude doprovázet po celý život.

Nápomocen vám v tomto ohledu může být internetový portál luxusníbytypraha.cz, který se zaměřuje právě na prezentaci velkého množství bytových komplexů, jež ukrývají koncepčně zajímavé byty různých velikostí.

Zvolte si luxusní byty dle vlastního přání

Při rychlém nalezení toho správného obydlí vám bude k ruce vyhledávací formulář, prostřednictvím něhož specifikujete typ nemovitosti, lokalitu, dispozice budoucího bytu a samozřejmě i cenové a velikostní rozpětí. Výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

Může jít například o developerský projekt „Bella Vita Praha“, který je situován na Praze 6. V místě, kde máte na dosah ruky městskou hromadnou dopravu, obchodní centra, lékaře, restaurace, ale i školská a sportovní zařízení.

Bella Vita – nadstandard s dostatkem soukromí

Bella Vita je pojmenování pro historickou usedlost, která se pyšní celkovou plochou až 4 500m2. Areál, jenž vám umožňuje využít soukromý bazén, saunu, ale také prostor pro grilování nebo kryté garážové stání.

Kromě patnácti bytů o velikosti 81m2 až 260m2 jsou to i komerční prostory, jež vám budou nápomocny. Moderní rekonstrukce v kombinaci se stylovou architekturou dělají z tohoto místa výjimečný typ obydlí.

Domůžete se požadovaného soukromí, kamerového systému, ale také služeb správce areálu, tudíž se není třeba o cokoliv starat.

Luxusní byty v Praze za skvělé ceny

Lpěte na dokonalosti, propracovanosti a zajímavém výsledném vzhledu. Volte luxusní byty v Praze, mezi něž patří právě zmiňovaný bytový komplex „Bella Vita“, jenž se stal mimochodem realitním projektem roku 2013.

Užívejte si nadstandardního bydlení situovaného v zeleném svahu nad Motolským údolím a využijte neopakovatelně nízkých pořizovacích cen, jež se stávají výhodnou investicí. Bydlete tak, abyste byli spokojeni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *