Nabídka nových bytů v Praze

Řadíte-li se mezi občany, jež shání kvalitní rodinné bydlení, určitě vaší pozornosti neuniknou moderní nebo zrekonstruované reality v Praze, které se nachází v lukrativních a prestižních lokalitách. Bytové domy, jež překypují značnou propracovaností a osobitým stylem.

Kde však takové objekty hledat, aby člověk narazil na cenově dostupné obydlí, jež bude sloužit nejenom jedincům, ale také početnějším rodinám s dětmi? Zkuste využít bohaté realitní databáze internetového projektu online-reality.cz, kde se to zajímavými developerskými projekty jenom hemží.

V následujících řádcích vám představíme dva populární, jež vaší pozornosti jistě nesmějí uniknout.

Rezidence Anděl na Praze 5

Pokud dáváte přednost modernizaci a novodobým stavebním materiálům, využijte unikátní projekt Rezidence Anděl, jež sestává ze dvou částí. Kromě vybavené recepce s nepřetržitým provozem můžete počítat se zajímavou nabídkou bytů.

  • 15 a 28 bytových jednotek
  • Dispozice vnitřních prostor 2+kk až 5+kk mezonet

Těšit se však můžete i na prosklené místnosti, garážové stání, značkové bytové vybavení a spoustu dalších doplňků, jež přijdou vhod.

Přínosná je také lokalita Nový Smíchov, na níž se nachází přemíra občanské vybavenosti nebo dopravní dostupnosti, kterou tvoří například stanice metra Anděl.

Osobitá Rezidence Oktagon

rezidence OktagonPakliže máte rádi ducha historických a zmodernizovaných objektů, určitě se zaměřte na Rezidenci Oktagon, která se vyjímá svým zvláštním půdorysem, jenž se prokresluje do jednotlivých bytových jednotek.

Originální bydlení čítající dvanáct bytů, které přináší dispozice 1+kk až 3+kk, tedy životní prostor jak pro svobodné, tak rodiny s dětmi. V případě největších interiérových ploch můžete počítat s úctyhodnou velikostí až 101 m2.

K tomu si musíte připočíst ještě líbezné a poklidné životní prostředí. Kromě samotné Rezidence Oktagon se lze těšit kupříkladu na Branické skály, jež lákají k procházkám a k relaxaci. Výjimkou nejsou ani sportovní a školská zařízení, obchody a restaurace.

Zvolte si za své budoucí obydlí Rezidenci Oktagon, popřípadě Rezidenci Anděl a jistě nebudete litovat.