Myslete na komfort svých zaměstnanců!

Tvrdých školních židlí jsme si všichni užili do sytosti. Tenkrát neexistovala možnost výběru. Pravda, ani v zaměstnání mnohdy nejsme svým pánem, většina vedoucích však v dnešní době myslí i na toto hledisko. Zvláště firmy mající pravidelné školení či přednášky by neměli opomíjet komfortní sezení pro své zaměstnance.

Pro účely hromadných porad a setkání se využívají konferenční židle. Nejsou opatřeny kolečky jako židle kancelářská a působí spíše jednodušším stylem. To jim ale rozhodně neubírá na elegantnosti a už vůbec ne na pohodlnosti! Dokážou se výborně přizpůsobit tvaru těla a vytvořit spolehlivou oporu. Plastové zpracování jde na odbyt především díky minimální nutnosti údržby. Mnohem více však zaujmou polstrované či kožené modely s nesrovnatelným stupněm komfortu. Jednací židle z ekokůže zpříjemní atmosféru během pracovního pohovoru nebo podnikatelské schůzky. Stejný typ židlí v různých obměnách můžete nezřídka vidět v čekárnách a ordinacích lékařů, ovšem v domácím prostředí najdou rovněž své využití.

Kde není kvalita, není spokojenost

Konferenční židle jsou někdy doplněny o anatomicky tvarované části prospívající kosterní a svalové soustavě. Područky různých tvarů nenajdete u všech variant, neboť i zde záleží na pocitovosti. Sedíte-li delší dobu na nepoddajných sedácích, šijete sebou a necítíte se ve své kůži. Pokud je navíc židle čalouněná lacinou tkaninou, brzy ztratí původní podobu. Nekvalitní materiál v oblasti opěradla pak často způsobuje vyšší potivost, což znovu odráží výsledné pohodlí.

Výhodná koupě i praktický dárek

Dobře navržená a zhotovená židle vydrží řadu let, v poměru ceny a kvality se tudíž jedná o výhodnou koupi. Produkty lze objednat s garancí bezplatné dopravy, což ušetří další finance, jež můžete investovat třeba do doplňků. Nevíte-li, čím potěšit vaše blízké, obdarujte je dárkovým poukazem. Jistě si pořídí pěknou židli, která jim bude poctivě sloužit, a při každém sezení si vzpomenou právě na vás.