Montované haly vyřeší nedostatek úložného místa

Jestliže obchodujete se zbožím nebo máte spoustu stavební techniky či materiálu, jistě řešíte často ten samý a stále se opakující problém. Omezené místo pro uskladnění těchto věcí, jejichž počet neustále narůstá.

Jednou z možných variant je výstavba nové skladové haly. Ta je však poměrně nákladná a ne jednou se již stalo, že je zapotřebí změnit místo firmy a přestěhovat se někam jinam. Co ale s takovou stavbou, která vás bude stát jmění? Pokud se chcete takovým nepříjemnostem vyhnout, existuje daleko lepší řešení v podobě montované haly.

Plachtové haly a jejich výhody

Ano, vsaďte na obloukové haly nabývající nejrůznějších rozměrů. Ty mohou být vystavěny během velice krátkého okamžiku, navíc bez vašeho přičinění. Montážní firma zrealizuje takovou halu přesně podle vašich náročných potřeb, ať už ji budete využívat jako hangár, sklad nebo výstavní plochu.

Montované haly jsou stále oblíbenějším sortimentem v libovolné oblasti, protože sebou nesou řadu příjemných kladů.

  • Mají dlouhou životnost a záruční lhůtu
  • Nízké pořizovací náklady oproti stavbě zděné
  • Jsou mobilní, takže je lze v případě nutnosti rozložit a přemístit
  • Prezentují se vysokou kvalitou zpracování

Ocelová konstrukce a plachtové zastřešení. To je spojení přinášející bezpočet možností a především nízké náklady. Jestliže máte zálusk na hangáry či skladovací haly odlišné velikosti, nabízíme vám praktický tip.

Plachtové haly od profesionálů

Objednejte si kvalitní hangáry, které do nejmenšího detailu splní vaše požadavky. Nechte si skladovací haly postavit odborníky a šetřete své síly. Širokou produktovou nabídku vám prezentuje společnost MONTCOM s.r.o. Montované haly prověřené léty a desítkami spokojených zákazníků.

Vydejte se cestou nízkonákladových skladovacích ploch plnících svůj účel na výbornou.