domy cholupice

Moderní domy na prodej Cholupice

Sníte o vlastním obydlí, které se bude vyjímat v moderním a novodobém duchu? Chcete se nastěhovat do okrajové části hlavní metropole, kde naleznete tížený klid a odpočinek? V tom případě se zaměřte na developerský projekt Domy Cholupice.

Bytové dílo vznikající pod záštitou společnosti Euro Development, jež lpí na preciznosti výsledné kvality a nízkých provozních nákladech. Patrové objekty s řadou unikátních exteriérových a interiérových prvků jsou toho jednoznačným důkazem. Pojďme si o takovém obydlí povědět něco více.

Domy na prodej Cholupice za výhodné ceny

Stane-li se vaším útočištěm okrajová část Prahy 12, připravte se hlavně na spoustu zeleně v okolí, s níž je spojeno i kvantum sportovních aktivit. Od běžné relaxace v Modřanské rokli či Cholupické bažantnici, až po hromadu zajímavých cyklostezek.

Cholupice vás ohromí i blízkostí k důležité občanské vybavenosti, jíž naleznete jen 6 minut jízdy od domu, a to v rozmanitých Modřanech. Školy a školky, restaurace, obchody, bary, kulturní zařízení či lékaři. To je vše, co vám bude k životu stačit. Popřípadě je zde i nedaleká Jesenice.

Domy Cholupice na prodej

Vsadíte-li na lukrativní domy na prodej Praha, jistě budete nadšeni s dispozičního členění 5+kk a podlahové plochy 136 m2. Všech 13 řadových domů, z nichž sedm vznikne v první etapě, dokonale uspokojí i toho nejnáročnějšího rezidenta.

cholupice_kamera8_rel01_verzeKamen

Kdo by ostatně odolal vysokému standardu vybavení, zahradě o ploše od 250 m2 do 450 m2, garážovému stání a dalším příplatkovým službám.

Ten, kdo zvolí domy na prodej Cholupice, může požádat například o zemní práce, terasu v druhém podlaží a jiné stavební činnosti.

Nebojte se investovat do bydlení, s nímž jsou spojeny jen samé klady. Dejte přednost novodobým architektonickým stylům a bytové nadčasovosti, jež si vás dokonale podmaní.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *