Mobilní domy pro rekreaci i trvalé bydlení

Mobilheimy jsou dlouhodobě oblíbeným typem příbytku, který má velice široké upotřebení. Zvolíte-li základní variantu, jde o naprosto bezkonkurenční rekreační objekt. Snadno přemístitelný, dostatečně rozměrný a vzhledově zajímavý.

Výjimkou nejsou ani mobilní domy určené k trvalému žití, jejichž součástí je kvalitní izolace stěn, plnohodnotná výbava a vše co je zapotřebí k celoročnímu a neomezenému provozu. Mobilheimy jsou zkrátka univerzálním typem bydlení, jehož možnosti využije dozajista každý.

Vyberte si mobilheim na internetu

Uvažujete-li o nákupu mobilního domu, určitě vám bude nápomocen internetový portál CeloročníMobilheimy.cz, prezentující celorepublikovou inzerci. Vybírat si budete domy ze tří typů propracovaných objektů.

  • Mobilheim celoroční
  • Mobilheim nezateplený
  • Mobilní dům

Všechny nabízené mobilheimy jsou ve vynikajícím technickém stavu a liší se hlavně na základě velikosti a vnitřního uspořádání. Téměř ve všech případech je součástí domu vybavení, kuchyňská linka, nábytek a mnohé další. Stačí jen převést, usadit a pohodlně se zabydlet.

Zakoupit lze menší a skladné varianty s cca 25 m2 podlahové plochy, ale také robustnější a prostornější mobilní příbytky, jež vám poskytnou prostor více, jak 40 m2.

wf_02_big

Mobilheim za bezkonkurenční cenu

Zahledíte-li se do inzerovaných mobilních domů, zjistíte, že to není jen mobilita a výjimečný vzhled lákající spoustu zájemců. Tím nejsilnějším magnetem bude pravděpodobně pořizovací cena za konkrétní mobilheim.

Ta začíná na několika desítkách tisíc korun a v porovnání s jakoukoliv pevně usazenou stavbou je naprosto bezkonkurenční. Vyzkoušejte si bydlení, kterému podlehnete ve všech ohledech. Pořiďte si mobilní dům, jež svým prostorem a vnitřním rozložením dokonale uspokojí všechny členy vaší domácnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *