Malý háj – čtvrtá etapa projektu

Pro velký úspěch bytového projektu Malý háj byla vystavěna již jeho čtvrtá etapa. Celý developerský projekt je vystavěn na pomezí dvou velmi atraktivních pražských lokalit Štěrboholy a Dolními Měcholupy.

První etapa projektu byla tvořena třemi bytovými domy s celkovým počtem 162 bytů, druhý pouze jedním bytovým domem s celkem 110 byty a třetí taktéž jedním bytovým domem tentokrát však se 46 byty.

Moderní bydlení pro každého

Nová čtvrtá etapa nabízí 70 bytových jednotek, které jsou dispozičně členěny od menších 1+kk až po prostornější 4+kk. Velikostně se jedná o byty od 27 m2 do 120 m2. Svůj nový domov zde tak mohou najít početnější rodiny s dětmi, stejně tak jako mladé či starší páry začínající třeba novou životní etapu.

Mnozí jistě ocení, že ke každému bytu patří balkon, terasa nebo lodžie, a tak ranní posezení s kávou či večerní odpočinek u západu slunce si může dopřát každý obyvatel domu.

Pro všechny majitele vozu je dobrou zprávou, že parkování je možné v podzemních garážích a před domem. Už nikdy tak nemusíte zdlouhavě projíždět všemi blízko dostupnými ulicemi a hledat volné parkovací místo. Navíc je také v místě projektu vytvořena odpočinková zóna s lavičkami a hřištěm, které zajisté využije nejedno dítko.

Na pomezí Štěrbohol a Dolních Měcholup

Kdo by nechtěl bydlet jednu minutu chůze od autobusové zastávky, zároveň se automobilem dostat během pár minut na pražské výpadovky a k tomu všemu být stále blízko přírodě. Ano, to všechno a mnohem více bytový projekt Malý háj IV svým obyvatelům nabízí. Je totiž situován mezi dvěma velmi atraktivními pražskými lokalitami Štěrboholy a Dolní Měcholupy.

Na své si zde přijdou opravdu všichni. Pokud jste milovníky sportu, pak si jistě nenecháte ujít nový sportovní areál s víceúčelovou halou, hřiště s umělou trávou, dva tenisové kurty, cyklostezku, in-line dráhu a ani golfisté nepřijdou nazmar. Využít mohou Golf Hostivař.

Na nákupy lze zajít do nedalekého nákupní centra Europark, kde se nachází například hypermarket OBI, Interspar a mnoho služeb v podobě pošty, bankomatů, restaurací a kaváren. V blízkosti bytové projektu nechybí ani mateřská a základní škola, městský úřad, policejní služebna, lékař a veterinární služba.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *