Luxusní bydlení na mnoha místech ČR

Chcete začít nový život na překrásném místě naší země, kam se nastěhujete do moderního developerského projektu, jež vás svým situováním a zpracováním uspokojí ve všech ohledech. Pak čtěte dál, protože pro vás máme tři výjimečné tipy na skvělé rodinné bydlení.

Co nabízí Rezidence Sochorova?

Při představení toho prvního se přesuneme do Brna, kde se nachází veleúspěšná Rezidence Sochorova. Bytové dílo o dvou etapách, které čítá dohromady až 152 bytových jednotek odlišné velikosti. Na své si tak přijde skutečně každý, kdo hledá dispozice 1+kk až 4+kk.

Kvalitní bydlení a hlavně místo, jako stvoření pro trvalé žití, o čemž vás přesvědčí blízká vybavenost všeho, co se nachází u této městské části Žabovřesky.

Moderní Bydlení Jinočany

Kapitolou samou o sobě může být obec nedaleko hlavní metropole, což je předzvěstí vynikající dopravní dostupnosti a občanské vybavenosti. Na mysli máme komfortní Bydlení Jinočany, které je zasazeno do poklidné části obce.

Nabízeny jsou jak rodinné domy v počtu 16, tak bytové jednotky, kterých je hned 20. Domky jsou rozděleny tak, aby bylo zajištěno maximální soukromí. Estetická architektura je doplněna volbou hned z několika typů nemovitostí.

Co se týče bytů, nebude vám chybět podzemní garážové stání, sklepní kóje nebo dostatek prostoru a zeleně kolem domu.

Nadčasová Sluneční věž

DSC_5818-1024Náš třetí tip se nachází již v samotném centru Prahy. Jde o unikátní a vzhledově propracovaný developerský projekt Sluneční věž, který je luxusem v tomto segmentu. Vybírat si můžete ze třiceti robustních apartmánů, které se nachází ve 22 podlažích.

Výjimečná je na celém obydlí hlavně jeho prosvětlenost, která je zajištěna prostřednictvím hliníkových slunolamů. Setkat se můžete s recepcí, kamerovým systém, ale také dvěma moderními výtahy.

Je tedy pouze na vás, jakému projektu dáte přednost a která část České republiky, potažmo architektonické stránky vám bude bližší. Nutno však podotknout, že výběr je vskutku bohatý.