Levné stěhování Praha, Váš spolehlivý partner!

Nabízíme levné stěhování bytů, kanceláří a skladů nejen ve městě Praha ale také v jejím okolí. Vyjíždíme také po celé České republice, na Slovensko a po Evropě. Realizujeme stěhování všech rozměrů a velikostí a nebojíme se ani specifických zakázek, stěhování těžkých břemen a práce ve ztížených podmínkách. Přitom se snažíme stále udržovat nízkou cenovou hladinu a vysokou kvalitu služeb.

Stěhování Praha – rychle a levně

Služba Stěhování Praha, to je levné a přitom vysoce kvalitní stěhování s minimálním narušením chodu domácnosti. Jak to můžeme garantovat? Náš vozový park obsahuje to nejmodernější vybavení, které stále doplňujeme. Náš tým je složen pouze ze stálých a 100% spolehlivých pracovníků, kteří jsou vybavení nejlepším technickým vybavením a pravidelným školením v oblasti bezpečnosti práce.

Stěhování Praha – naše přednosti

Proč si vybrat právě naše služby? V rámci českého trhu nabízíme opravdu vynikající poměr mezi kvalitou a cenou. Jsme pojištěni proti jakémukoliv poškození během celého stěhování. Nabízíme bezplatnou a nezávaznou návštěvu naším technikem a vypracování cenové kalkulace. V Praze získáte ujeté kilometry zdarma, o svátcích a víkendech pracujeme bez příplatku a samozřejmě mluvíme také anglicky.

Vyklízení nemovitostí

V rámci služby stěhování Praha nabízíme také vyklízení nemovitostí a pozůstalostí. Velmi rychle a diskrétně tak vyklidíme vaši garsonku po babičce i velký byt po rodičích. Nepotřebný nábytek demontujeme a odvezeme k ekologické likvidaci nebo na skládku. Funkční nábytek přestěhujeme podle vašeho přání nebo odvezeme k výkupu do bazaru. Rádi vás zbavíme také starých elektrických nebo plynových spotřebičů jako jsou sporák, kotel, bojler nebo plynová kamna.

Stěhování na klíč

Nemáte čas na starosti se stěhováním? Rádi byste nechali celou operaci na profesionálech? Vyzkoušejte naše stěhování na klíč. Jak to probíhá? Veškeré detaily si domluvíme předem a zakreslíme do plánků. O vše ostatní se pak postarají naši pracovníci. V samotný den stěhování nemusíte být ani fyzicky přítomni, my provedeme demontáž nábytku, zabalení, naložení, úklid, převoz na místo, smontování nábytku a jeho rozmístění podle plánků a opětovný úklid včetně ekologické likvidace starého nábytku a spotřebičů ze starého bydliště.

Stále si nejste jisti naší nabídkou stěhování Praha? Potřebujete vědět víc? Nebojte se a kontaktujte nás. Rádi vám poradíme s čímkoliv a bezplatně vytvoříme nezávaznou cenovou nabídku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *