Látkové rolety na okna jsou stále populárnější

Při vyslovení pojmu stínící technika si každý představí žaluzie, ať už jde o ty vnitřní nebo venkovní. Málokdo si však uvědomuje, že na současném trhu jsou také látkové rolety na okna. Na mysli nemáme žádné standardizované produkty, ale modely šité přímo na míru zákazníka.

Ano, takový sortiment je dnes IN, a to nejenom svým originálním a působivým vzhledem. Je to i díky praktickému stínění a možnosti širokého výběru látek.

Vyzkoušejte rolety den a noc Twintex

Nyní už se nemusíte omezovat pouze řetízkovým mechanismem u rolet. Vedle levnějšího manuálního řešení je tu také to elektrické, které mají na svědomí velice tiché motory. Látkové rolety můžete dostat do požadovaného polohy buď drátovým nebo bezdrátovým ovládáním.

Chcete-li v tomto směru docílit nadstandardní regulace světla v interiéru, budou vám nápomocny rolety den a noc Twintex. Ty jsou tvořeny širokými pruhy a v případě úplného vytažení se schovaní do téměř nenápadného kazetového obalu.

Možnost volby nehořlavého materiálu, jednoduchá údržba a přemíra barevných tónů jsou jen částí nabízených vlastností.

Římské rolety i ve vašem interiéru

V okamžiku, kdy jsou látkové rolety do oken tvořeny za pomoci vyspělé a propracované technologie, mohou nabývat nejrůznějších vzhledů a podob. Typickým příkladem jsou římské rolety na míru, u kterých se nemusíte omezovat.

Důkazem toho jsou neviditelné švy, ochrana lícových stran, dokonalé vypnutí látky a opět spousta luxusních a nepřehlédnutelných dekorů.

Jestliže chcete efektivně a elegantně vyřešit zastínění ve svém rodinném domě, bytě nebo kanceláři, zaměřte se na římské rolety, rolety den a noc Twintex a jim podobné. Poznejte kvalitu zpracování, originální kolekce látek a zatmavte své vnitřní prostory dle vlastní libosti. Řešení, s nímž se pojí především dlouhá životnost a přijatelné pořizovací náklady.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *