Kvalitní plastová okna od společnosti Bohemia Plast Group s.r.o.

Zkuste si představit dům bez oken. Tato kombinace vůbec nejde dohromady a představit si ji umí málokdo. Plastová okna nebo dveře umožňují pustit do domu nejenom světlo, ale také čerstvý vzduch. Navíc Vás mohou chránit před hlukem nebo například zloději. Ať už máte požadavky jakékoliv, vždy si přijdete na své. Špatně zvolený vzhled nebo velikost oken může pokazit celkový dojem z Vašeho domu a narušit tak i energetickou bilanci. Proto vybírejte pečlivě nejenom barvu, ale také velikost nebo materiál, ze kterého budou následně okna či dveře vyrobena.

Společnost Bohemia Plast Group s.r.o. se řadí mezi české výrobce
kvalitních plastových a hliníkových oken a dveří. Od roku 1995 se rozhodla, že bude vyrábět, dodávat a montovat plastová okna a vchodové dveře na míru se zárukou 10 let. Firma nenabízí žádné plastové dveře nebo okna z Polska. Vše je vyráběno z profilu německé firmy VEKA, která se řadí ke špičce v oboru. Navíc na stránkách naleznete užitečné rady jak se o okna starat nebo jak správně větrat.

Plastová okna

V České republice se jednoznačně řadí na první místo. Plastové okenní rámy se zhotovují z PVC s příměsí dalších látek, které zlepšují stabilitu, barevnou stálost a pevnost. Od dřevěných oken se liší hlavně tím, že nemají plastový profil plný, ale tvořený oddělenými komorami. Výrobci mají nepsané pravidlo, že čím je větší počet komor, tím je nižší prostupnost rámu. V praxi ale téměř nepoznáte, jestli máte v okně komor pět nebo šest. Prostřední komory navíc obsahují výztuhu, díky které můžeme plastová okna z ohledu na pevnost srovnávat s dřevěnými.

Výhody plastových oken

– v porovnání s dřevěnými nebo hliníkovými okny je jich pořizovací cena podstatně nižší a dekory dřeva téměř od dřevěných oken nerozeznáte

– plast je oproti dřevu barevně stálý, což znamená, že ho nemusíte po pár letech přelakovávat

– velmi jednoduchá údržba rámů

– výborné tepelně-izolační vlastnosti

– odolné vůči vlivům počasí

– plně recyklovatelné

– PVC je materiál dobře formovatelný, proto není problém vyrobit i složitější tvary okenních rámů

Tepelně izolační vlastnosti plastových oken

Na těchto vlastnostech se nepodílejí jen rámy, ale i skla. Jestliže jste se rozhodli, že si chcete pořídit nová okna, první, co Vás musí zajímat, je součinitel prostupu tepla celého okna (Uw). Společnost Bohemia Plast Group s.r.o. se pyšní možností výroby plastového okna s Uw až 0,75 W/m2*K.

Prosklení okna tvoří ze 70-80% sklo
, proto je důležité, aby bylo co nejkvalitnější. Většinou bývají plastová okna zasklívána izolačními dvojskly nebo trojskly, které jsou spojeny do jednoho celku pružným tmelem. Vzdálenost, která je mezi skly, je vymezena distančním rámečkem a ve většině případů bývá 16 mm.

Široká škála příslušenství

Bohemia Plast Group nabízí svým klientům k plastovým oknům nebo dveřím širokou škálu příslušenství. Od vnitřních nebo vnějších parapetů vyrobených z dřevotřísky nebo PVC až po velkou nabídku sítí proti hmyzu v mnoha barevných provedení, žaluzií nebo rolet.

Pokud jste se rozhodli, že svoji starost o nová okna či vchodové dveře svěříte do rukou Bohemia Plast Group s.r.o., můžete si být jisti, že dostanete prvotřídní kvalitu a možnost vybrat si z velkého množství příslušenství a cenných rad, které naleznete na webu společnosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *