Kvalitní kancelářské židle – Alba CR spol. s.r.o.

Společnost Alba CR spol. s.r.o. se řadí mezi jedny z nejvýznamnějších výrobců, zabývající se kancelářskými židlemi a křesly. Jejich sídlo se nachází v okrese Praha východ, přesněji v obci Škvorec. Momentálně mají čtyři prosperující pobočky v Brně, Ostravě, Praze a ve Slovenské republice v obci Bučany. Začátek jejich výroby se datuje od roku 1992 a od té doby se pořád zdokonalují ve vývoji technologií a pracovních postupů. Firma samozřejmě spolupracuje s další řadou renomovaných výrobců komponentů a pomocí systému subdodávek vstupního materiálu, dále zpracovává materiál až do výsledné podoby.

Základním prvkem každé kanceláře je neodmyslitelně kancelářská židle nebo křeslo. Pokud vybavujete kanceláře pro své zaměstnance, v naší nabídce můžete najít nejrůznější typy kancelářských židlí a křesel za skvělé ceny. Mezi základní typy patří židle v základním provedení, kožené, s područkami nebo s opěrkou pro hlavu. Navíc si ke každému typu můžete zvolit navíc doplňky v podobě koleček, křížů nebo područek.

Vyberte si z produktové nabídky na našem webu

vitoMezi širokou nabídkou naleznete i kancelářské židle Matrix, které se díky svým antistatickým vlastnostem hodí především do elektro provozů, kde je potřeba zajistit skvělou bezpečnost svých zaměstnanců. Všechny židle, které nabízíme, mají hezký design, jsou pohodlné, nastavitelné a otočné. Nejdůležitější je samozřejmě zajištění správné ergonomie sezení a tím i správné zdravotní podmínky pro uživatele, což je u našich židlí samozřejmostí.

Pokud máte problémy se zády, je pro Vás jistě vhodnější variantou kancelářské křeslo. Můžete vybírat z nabídky křesel, které se liší tvarem, velikostí, barvou, materiálem a výbavou. Navíc mají spousty polohovatelných částí, díky kterým můžete křeslo přizpůsobit Vašemu tělu a tím zajistit správnou ergonomii sezení.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *