Jak probíhá proces skartace firmou REISSWOLF ve městě Olomouc

Skartování se stalo nedílnou součástí úřední mašinérie již před mnoha lety. Dokumenty podléhající nejrůznějším vyhláškám jsou archivovány a následně skartovány. Tato povinnost se navíc týká nejenom státní správy, ale také podnikatelských subjektů.

Proces skartace je poměrně ošemetnou záležitostí, především z pohledu výhledné bezpečnosti dat. Do skartačního řízení jsou totiž předávány dokumenty a datové nosiče, které překypují hromadou interních údajů o konkrétní firmě.

Také proto je skartace realizována jen profesionálními a odbornými subjekty, jež tyto činnosti mohou provádět. Mezi taková patří společnost REISSWOLF. Pakliže vás zajímá, jak takový koloběh dokumentu vypadá, neváhejte a čtěte dál…

Skartace od A až do Z

Všechno začíná požadavkem zákazníka, kterému se ve firmě kupí dokumenty, jež mají citlivý charakter a je třeba se jich řádným způsobem zbavit. V tento moment by mělo dojít ke kontaktu toho správného subjektu, jenž dělá skartace.

Po úvodní konzultaci je vypracováno řešení, prostřednictvím něhož jsou předloženy individuální náklady na konkrétní likvidaci dokumentů a datových nosičů. Výsledkem oboustranně přijatelných podmínek je samozřejmě smlouva, po níž se může celý koloběh úkonů řádně rozjet.

Příprava listin a jejich přeprava

Na přetřes přichází dodání potřebně velikých bezpečnostních kontejnerů, do nichž jsou uloženy patřičné dokumenty. Ty poté vyzvednou a odvezou specializovaní pracovníci, kteří podléhají kontrole Národního bezpečnostního úřadu.

Likvidace a recyklace

Následuje poslední fáze skartace dokumentů, jíž je likvidace, potažmo předání těchto skartovaných surovin k recyklaci. Vše je navíc doloženo prostřednictvím odpovídajícího certifikátu, který je vaší vizitkou o uskutečněné likvidaci.

Skartace realizovaná v jiných městech

Není to však pouze skartace REISSWOLF Olomouc, jež vám může být nápomocna a je prováděna dle výše uvedených informací. Je to také Ostrava – skartace, kde se domůžete profesionálního přístupu a velice zajímavých cen. Firma, jíž můžete svěřit své citlivé a osobní listiny či datové nosiče.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *