Inspekce nemovitostí – Ing. Josef Kastner

Provádím inspekce nemovitostí v oblasti Lounska a Chomutovska.

Zabývám se inspekcí nemovitostí dle platné metodiky Nemopas (Dekprojekt), která má více než desetiletou zkušenost s vypracováváním technických a expertních zpráv ohledně technických problémů ve Vaší nemovitosti.

Kdy se na mě obrátit?

Inspekce nemovitosti

Inspekce nemovitostí je technický průkaz nemovistosti. Tyto inspekce se provádí ve chvílích, kdy potřebujete mít v ruce znaleckou a expertní zptávu o technické problému ve Vašem bytě nebo domě například při uplatnění reklamace či řešením soudního sporu.

Pokud máte nějaký technický problém ve Vaší nemovitosti a rádi byste si jej nechali odstranit a potřebujete využít odbornou pomoc, i s tímto problémem Vám rád pomohu. Jedná se většinou o technické problémy typu mokrých stěn, plísně na oknech a stěnách, vlhko a plíseň ve sklepních prostorách, průvan v domě nebo bytě, hluk v místnosti, při špatném vytápění bytu a další.

Průkaz energetické náročnosti budovy

Vypracování Průkazu Energetické Náročnosti Budovy, který obsahuje vyhláškou stanovené informace o energetické náročnosti budovy.

Nová zelená úsporám

Rád Vám pomůžu se zpracování kompletní dokumentace pro podání žádosti o dotaci a i provedu i samotnou administraci žádosti.

Projekt zateplení stavby

Vypracuji Vám projekt pro zateplení rodinných domů a revitalizaci bytových a občanských staveb, projekt a dokumentaci, která je potřebná pro získání státních dotací.

Metodika Nemopas

Pracuji a jsem sdružen v inspekci nemovitostí Nemopas, která zajišťuje kvalitní a seriózní služby.  U inspektorů Nemopas, tedy i u mě, máte telefonickou konzultaci vždy zdarma. Domluvíme se a vyberete si, jakou službu chcete ode mě vypracovat a v případě zájmu Vám navrhnu i způsoby a cenové ohodnocení odstranění případných závad.

Veškerá technická zjištění jsou zdokumentována v technickém průkazu nemovitosti, ktetý můžete využít pro reklamační řízení např. s developerem Vaší nemovistosti.

Průběh měření při inspekci

Všechna měření jsou prováděná v rámci akreditované měřící laboratoře ATELIER DEK. Na veškeré měřící postupy i měřící zařízení, která používáme, jsou pravidelně prověřovány Českým institutem pro akreditaci.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *