II. generace pojištění Bezpečný domov válcuje konkurenci!

Pokud nechcete žít v permanentním strachu o své věci, musíte zvolit jeden z 3 typů pojištění a jeho prostřednictvím se chránit. Nedávno na scénu vstoupilo pojištění Bezpečný domov II. generace, které vzbudilo obrovský zájem. Stalo se dokonce top produktem v hodnocení klientů na nezávislých finančních serverech.

Klasika v novém kabátě

Minimálním základem je mít sjednáno pojištění nemovitosti, které se ale vztahuje jen na budovu a k ní přilehlé stavební součásti či malé stavby. Druhým typem je pojištění domácnosti. Vztahuje se na věci movité, ale není možné si ho sjednat pro rekreační objekt. Do třetice si můžete sjednat pojištění majetku. Je to kombinace obou předchozích. Opět ho ale není možné sjednat pro rekreační objekty.

Právě tento problém řeší nová varianta – pojistka Bezpečný domov PLUS. Pojišťovna ERGO donedávna nabízela jen pojistku Bezpečný domov. Jednalo se o klasické majetkové pojištění s širokým rozsahem krytí. Aby vyhověla i chatařům, majitelům kanceláří nebo ordinací i těm, jejichž část domu tvoří podnikatelské prostory, vytvořila pojistku 2. generace s názvem pojištění Bezpečný domov Plus.

Snadné sjednání a bonusy navíc

Pojistku sjednáte jednoduše na webu pojišťovny, stačí znát jen velikost obytné plochy v m2. Jednoduchý výpočet z m2 je zárukou, že se vyhnete podpojištění. Smlouva se sjednává na dobu neurčitou a je platná hned od druhého dne.

Sami si určíte frekvenci splácení (měsíčně, čtvrtletně, půlročně nebo ročně). Každý dostane jako bonus zdarma pojištění odpovědnosti s limitem až 10 000 000 Kč. Proč se vyplatí takovou pojistku mít? Čtěte zde. Dalším bonusem je záruka, že v případě potřeby vám pojišťovna zajistí náhradní ubytování až na 12 měsíců. Po celou dobu vám bude k dispozici nonstop asistenční služba, se k

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *