Hypotéční úvěr šitý na míru

Přijdete-li v dnešní době do banky žádat o hypotéku nebo kterýkoliv jiný typ úvěru, jsou vám samozřejmě předkládány podmínky daného subjektu. Jenže na trhu je více, jak padesát společností, jež vám tyto služby mohou poskytnout a za naprosto rozdílných možností.

Obcházení všech institucí je však holým nesmyslem, navíc, kdo by se se všemi získanými údaji porovnával? Zajímá-li vás hypotéka, určitě můžete zvolit daleko přehlednější a komfortnější cestu. Typickým příkladem je internetový portál snadne-finance.cz, jehož provozovatelem a patronem je společnost fincentrum.

Získejte výhodnější úvěr na bydlení

Jde o nezávazný poptávkový formulář, do něhož sdělujete své požadavky na finanční výši, o níž máte zájem. Vše je doprovázeno několika velice snadnými a bezpečnými kroky.

  • Vyplnění formuláře
  • Obdržení nabídky mailem
  • Možnost pohodlného výběru
  • Kontaktování odpovídajícího poradce

V rámci tohoto řešení máte mimo jiné výhodu v tom, že hypotéční úvěr vám bude vybrán z několika nejznámějších peněžních firem na trhu. I díky tomu máte záruku té nejvýhodnější nabídky bez jakéhokoliv vlastního přičinění. Portál www.snadne-finance.cz je v tomto ohledu bezkonkurenční.

Praktické refinancování úvěru

Pomocná ruka je však poskytována nejenom novým klientům se žádostí o úvěr, ale také těm, kteří už jich několik mají a rádi by je sloučili. Jde o tzv. konsolidaci, s níž ve finále přichází menší měsíční výdaje, než doposud.

Refinancování úvěru je obvykle šité přímo na míru. V některých případech lze využít ještě další mimořádné půjčky navíc. To vše vám ale spočítají odpovědní poradci, u nichž se meze jistě nekladou. Ať už to bude produkt Komerční banky, ČSOB, CitiBank nebo UniCredit. Vždy si jako spokojený zákazník přijdete na své, aniž byste pro to museli obětovat svůj drahocenný čas.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *