Hliníková okna a dveře od společnosti Bohemia Plast

Pokud se většina občanů rozhoduje pro volbu nových oken a dveří, často přijde na přetřes plast. Ti chytřejší se však zaměří také na hliník, který je stále vyhledávanější a cenově dostupnější. Hledáte-li v tomto případě skutečnou kvalitu, obraťte se na společnost Bohemia Plast, která není pouze výrobcem plastových oken a dveří, jak by se dalo z názvu firmy usuzovat.

Jsou to i hliníková okna, která spadají do produktového portfolia tohoto specialisty. Výrobky, jež jsou realizovány v profesionálním technickém prostředí a s důrazem na maximální kvalitu. Ostatně, pojďme si o těchto produktech říci něco více.

Proč právě hliníková okna a dveře?

V první řadě to bude určitě nezaměnitelný design, který nahrává hliníkovému materiálu. Ten může být mimochodem zabarven v nejrůznějších odstínech, jež dokonalým způsobem korespondují s libovolnou nemovitostí, ať už jde o tu rodinnou nebo komerční.

amazon_dobroviz

Hliníkové dveře a okna dosahují přesných konstrukčních výsledků, u nichž není opomíjeno ani na vysokou a důležitou bezpečnost. Jde o stavbu dveří, které jsou zabezpečeny proti jakémukoliv vloupání, tudíž získáte i praktický bezpečnostní prvek do domácnosti.

To je však pouze hrstka kladných a pozitivních vlastností, které můžete od tohoto sortimentu očekávat.

  • Tvarová stálost
  • Protipožární ochrana
  • Protikouřová ochrana

Omezovat se mimochodem nemusíte ani u rozměrových dispozic, které jsou v případě hliníku opravdu rozsáhlé. Tuhost, povrchová odolnost a pevnost jsou naprostou samozřejmostí. Hliníkové dveře se stanou jednoduše pýchou a dominantou jakýchkoliv interiérových a exteriérových prostor.

Protipožární dveře HUECK

Nutno také podotknout, že společnost Bohemia Plast není specialistou pouze na klasické hliníkové dveře a okna, ale i na protipožární dveře. Firma patří mezi velice malé množství odborných subjektů, které se na profesionální úrovni zabývají výrobou a konstrukcí těchto speciálních produktů.

Předkládána je samozřejmě vysoká protipožární odolnost od EL 15 do EL 60, která je podpořena jak konstrukční tloušťkou, tak sílou a pevností zasklení nebo povrchovou úpravou jednotlivých profilů, včetně dorazové těsnosti.

Protipožární dveře v podání této společnosti jsou zkrátka sázkou na jistotu, která se bezpochyby vyplatí.

Hliníkové produkty šité přímo na míru

Nepodceňujte výjimečnost hliníkového materiálu a zaměřte se na hliníková okna a dveře, která výrazným způsobem ovlivní komfort vašeho bydlení a také pohledovou stránku libovolné nemovitosti. Prahnete-li po kvalitě za bezkonkurenční cenu, obraťte se na výrobce Bohemia Plast, který vám z tohoto materiálu může vyprodukovat cokoliv.

amazon_dobroviz_2

Po počátečním zaměření dojde k vyhotovení přesné cenové nabídky, která je po odsouhlasení následována precizní výrobou a kvalifikovanou montáží. Spojení služeb, jež sebou přináší hlavně maximální funkčnost, propracovanost každého detailu, bezporuchovost a v neposlední řadě i dlouhou životnost.

Hliníková okna a dveře od Bohemia Plast

Zaměřte se na českou kvalitu, která je doprovázena konstrukční, ale také povrchovou kvalitou. Splňte si svůj dlouhodobý sen o výjimečném a komfortním bydlení, kterého docílíte s aplikováním hliníkových oken a hliníkových dveří. V neposlední řadě neopomínejte ani na protipožární dveře, které se stanou přínosným bezpečnostním prvkem vaší nemovitosti.

Nyní se již nemusíte omezovat velikostí prosklených ploch nebo náročností při otevírání velkých balkónových křídel. O vše se v tomto směru postarají hliníkové výrobky od společnosti Bohemia Plast, jež vám budou vyhotoveny přímo na míru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *