Hledejte nové byty z pohodlí domova

Trh je doslova zaplaven nejrůznějšími developerskými projekty. Pakliže však chcete spojit široké možnosti pracovního uplatnění s příjemnou a poklidnou lokalitou, zaměřte se na hlavní metropoli České republiky.

Vybírejte si z novostaveb, které byly právě dokončeny nebo teprve budou, ale jejich bytové jednotky jsou k mání již nyní. Zaměřujte se na exkluzivitu takového obydlí, jež lze pořídit za poměrně výhodných cenových podmínek.

Využijte luxusní rezidence na prodej, v jejichž útrobách se budete cítit příjemně, pohodlně a komfortně. Spoléhejte se na moderní stavební materiály, nápaditou architekturu a kvalitu výsledného díla.

Rezidence Klánovice má stále volné byty

Velkým lákadlem jsou především obce, které se nachází v okolí Prahy. Pakliže chcete žít na místě, kde je lékař, školská zařízení, pošta, restaurace či obchody, budou jednoznačnou volbou Klánovice.

Bytové komplexy s vynikajícím vzhledovým zpracováním, které vám nabídnou poměrně služnou řádku bytů.

  • Vybírejte z bytů o velikosti od 49,42m2 do 135,24m2
  • Volte vnitřní prostory, jež jsou uzpůsobeny v dispozicích 1+kk až 5+kk

Ideální místo pro trvalé bydlení koresponduje hlavně s precizním zpracováním pořizovaného bytu. Ten je vybaven značkovými a novodobými prvky, jež následují aktuální návrhářské trendy. Rezidence Klánovice je tak spojením dostatečně prosvětlených bytů s možností garážového stání, ale také využívání sklepních kójí.

O dostatek venkovního prostoru se starají velké balkony nebo terasy.

Hledejte luxusní rezidence po celé Praze

Uvedené Klánovice, to byla jen malá ochutnávka toho, co si můžete na území hlavního města, potažmo v jeho blízkém okolí dopřávat.

Více developerských nabídek vám totiž může zprostředkovat internetový portál reby.cz, který nabízí luxusní byty v Praze, jež jsou kategorizovány na základě lokality nebo pořizovací ceny. K těm exkluzivním, jež disponují dostatkem vnitřního prostoru, patří tyto:

  • Palác Dlouhá
  • Barrandov Hills
  • Rezidence Korunní a další

Pořiďte si bydlení, s nímž budete maximálně spokojeni a uvažujte nad nákupem také z pohledu výhodné investice.