Hledáte nové byty v lokalitě Praha Malešice?

Ke spokojenému žití je třeba několika věcí. Nejenom to, jaký moderní developerský projekt si vyberete, ale také na jakém místě se nachází. Právě lokalita totiž hraje poměrně zásadní roli. Málokdo by se chtěl ochuzovat o výdobytky současné společnosti, navíc, když plánuje žít v hlavní metropoli.

Na druhou stranu je třeba neopomínat ani na důležitou zeleň. Spojíte-li všechny tyto faktory dohromady, může vám z toho vyjít Praha 10. Místo, kde se neochudíte skutečně o nic.

  • Bohatá občanská vybavenost
  • Vynikající dopravní dostupnost
  • Sousta zelených a přírodních ploch

Byty Praha 10 lákají

Zaměříte-li se především na moderní developerské projekty, zjistíte, že jejich situování je na výbornou. Kdo by ostatně nechtěl žít poblíž Malešického parku nebo botanické zahrady? Kdo by si odepřel možnost mít poblíž supermarkety, restaurace, školská, kulturní a sportovní zařízení, včetně veřejných služeb? Pravděpodobně nikdo.

Proto jsou novostavby na tomto místě tak populární. Důkazem toho je například developerský projekt EcoCity Malešice, který vám nabízí hned několik různě velikých bytových jednotek s odlišnými dispozicemi.

Bydlení, v jehož okolí narazíte i na vynikající dopravní dostupnost.

Byty Malešice a snadná doprava

Tato rezidenční čtvrť je jako stvořená pro rodiny s dětmi. Kladný vliv na to má i městská hromadná doprava, s níž se lze pohybovat v rámci celé hlavní metropole. Byty Praha 10 samozřejmě uspokojí i řidiče, jež využívají vlastní automobil.

Vybírejte důkladně, má-li se jednat o bydlení na celý život. Spojte nízké energetické nároky s moderním vzhledem budov a hlavně vynikající dostupností všeho možného. Byty Malešice jsou jednoznačným důkazem toho, že to opravdu jde. Místo, které si zamilujete pro jeho pestrost, bohatost a nadčasovost.

byty Malešice

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *