Ekologické dřevostavby a mobilní domy

Moderní a útulné bydlení je snem pravděpodobně každého z nás. Vlastnit unikátní a stylovou nemovitost, která nám poslouží ve všech ohledech. Tento sen lze však převést do reality a to prostřednictvím cenově dostupných dřevostaveb.

Jde o produktovou nabídku společnosti WoodCon, která se zaměřuje jak na dřevostavby pro trvalé bydlení, tak to komerční nebo přechodné, jež je primárně využíváno k rekreaci.

Dřevostavby odlišného typu

Výběr je v tomto případě opravdu bohatý, takže si na své přijdou jak svobodné páry nebo postarší důchodci, kteří nevyžadují tolik obytného prostoru, tak početnější rodiny s dětmi. Přednostní mobilních domů celoročních je především ekologická a prověřená výstavba, která se pojí s nízkými provozními náklady a výjimečným designem.

Mezi největší přednosti patří bezpochyby cena za dřevostavby, která je opravdu minimální. Vybírat si navíc lze z několika modelů rozestavěnosti, tudíž máte celou výstavbu plně ve své moci.

Vybudovány mohou být samozřejmě i dřevostavby pro komerční činnost. Kancelářské prostory v dřevěném stylu, které ohromí pravděpodobně jakéhokoliv obchodního partnera.

Mobilní domy pro kvalitní rekreaci

Uvedený specialista se nezabývá pouze výstavbou dřevostaveb, ale i rekreačním bydlením, respektive prodejem mobilních domů, jež k tomuto účelu slouží. Volit tak lze z několika velikostně odlišných modelů, které vám nabídnou velice kvalitní zázemí.

Nebojte se bydlet levně, útulně a především ve svém. Obraťte se na odborníky, jež s vámi budou konzultovat vaše bytové potřeby a ty zhmotní do výsledné dřevostavby nebo mobilního domu, v němž se budete cítit, jako doma.

Nechte si vybudovat dřevostavby, jejichž vnitřní prostor může nabývat velikosti až 113m2 a přinášet dispozice 4+kk.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *