Dražba realit – moderní způsob pořízení nemovitosti

Bytovou jednotku, rodinný dům, pozemek nebo kterýkoliv jiný typ nemovitosti můžete v současné době zakoupit dvěma nejběžnějšími způsoby.

Tím prvním je bezpochyby nákup objektu za přispění realitní kanceláře. Nejjednodušší cesta, která je povětšinou spojena s obvyklými cenami realit, stejně, jako s mnohými poplatky těmto agenturám. Chcete-li však ponížit náklady na pořízení svého vysněného obydlí, nabízí se mnohem zajímavější varianta.

Co je to dražba nemovitostí?

Tím tíženým procesem je dražba realit, která probíhá zcela veřejně a jejíž součástí se může stát naprosto kdokoliv, kdo složí dražební jistinu. V čem ale spočívá kouzlo tohoto procesu?

Je to nízká cena za nemovitost, která se dostane do dražby. Takové objekty se v první kole draží za dvě třetiny své hodnoty. Pakliže nedojde k úspěšnému prodeji, může jejich cena klesnout ještě níže. To je bezpochyby neodolatelná a lákavá nabídka, kterou může bez znalosti této problematiky vyzkoušet skutečně každý.

Dražte domy na internetu

Výhodou tohoto řešení je, že dnes již nemusíte navštěvovat samotné dražební procesy na předem určených místech. Využít lze poměrně jednoduchý online způsob, který je dostupný naprosto každému, kdo má doma internet.

Dražby nemovitostí jsou realizovatelné pěkně od stolu. Se stejnou jednoduchostí můžete načerpat také dostatek informací o jednotlivých nabízených objektech, jež jsou povětšinou obohaceny o řadu potřebných informací a fotografie.

Nedobrovolná dražba je cestou k bydlení

Pakliže narazíte na nemovitost, která byla do dražby vzata nedobrovolně, u níž došlo k zabavení konkrétního majetku, měli byste jistě zbystřit. Právě takové objekty a pozemky v dražbě jsou nejvhodnější k nákupu.

Nemovitosti v dražbě se nachází po celém území České republiky, obětujte proto část svého drahocenného času a zjistěte, zda se ve vašem okolí nenachází ideální objekt, jehož pořizovací náklady mohou být ve finále podstatně nižší, než u realitní kanceláře.

Dražba realit je hitem několika posledních let, jež získává na své popularitě.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *